KostkaCzekoladyy
KostkaCzekoladyy
  12 stycznia 2011 (pierwszy post)

yoo.
a więc tak
niebawem lato !xd
a mój strój kąpielowy jest biało-szary a teraz jakby trochę zżółknął pewnie od chloru
macie jakieś sposoby żeby go wybielić?
proszę o pomoc. ;)
pzdr.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: macie jakieś sposoby żeby go wybielić?


Ja kiedyś robiłam białe pranie i wrzuciłam białe skarpetki z niebieskim napisem, wszystko zrobiło się błękitne. Nalałam ciepłej wody i do tego trochę acze i wymoczyłam jakieś 10-15 min, wszystko puściło.
Konto usunięte
Konto usunięte: a mój strój kąpielowy jest biało-szary a teraz jakby trochę zżółknął pewnie od chloru

W sumie acze to też chlor :and: to nie wiem ;P
KostkaCzekoladyy
KostkaCzekoladyy
  12 stycznia 2011

aha ok spróbuje ;d

AnnoyingOrange
AnnoyingOrange
  12 stycznia 2011


Konto usunięte
Konto usunięte: a mój strój kąpielowy jest biało-szary a teraz jakby trochę zżółknął pewnie od chloru


Powiedziałbym Ci ziomeczko, od czego żółknie kostium kąpielowy, ale daruję sobie.
też nieraz sikam do wody, a wybielam go Vanish Oxy Action :tak:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niebawem lato !


najwyrazniej czas tez jest pojeciem wzglednym :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: macie jakieś sposoby żeby go wybielić?


a moze kupic nowy?
najlepiej miec kilka strojow kapielowych i co sezon sobie je wymieniac na nowe

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KostkaCzekoladyy
KostkaCzekoladyy
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: od czego żółknie kostium kąpielowy

chodzi o góre ale ok. ; |
KostkaCzekoladyy
KostkaCzekoladyy
  12 stycznia 2011
massacre
massacre: a moze kupic nowy?

teraz niedawno kupowałam na basen w zime
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 stycznia 2011
massacre
massacre: a moze kupic nowy? najlepiej miec kilka strojow kapielowych i co sezon sobie je wymieniac na nowe


Nie pomyślałaś, że nie każdego stać aby mieć kilka strojów kąpielowych?
KostkaCzekoladyy
KostkaCzekoladyy
  12 stycznia 2011

no własnie jakby kupwa tak co roku taki z lepszych to troche wyjdzie .. co lepiej np kupic z tego sobie cos innego. w porównaniu ja nie pracuje xd

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no własnie jakby kupwa tak co roku taki z lepszych to troche wyjdzie .. co lepiej np kupic z tego sobie cos innego. w porównaniu ja nie pracuje xd


No właśnie, domyśliłam się. :-) Ja jak nie pracowałam to też mnie nie było na dużo rzeczy stać. :-) I też strój kąpielowy szanowałam i nie raz miałam na dwa sezony... :-)

Spróbuj z jakimś środkiem wybielającym powinno pomóc :-) a moze spróbuj go wygotować?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz niedawno kupowałam na basen w zime


acha
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie pomyślałaś, że nie każdego stać aby mieć kilka strojów kąpielowych?


mozna zawsze odpowiedziec, ze nie stac. nie musze czytac w czyis myslach. poza tym na tym forum laski kupuja kosmetyki, ciuchy, akcesoria, dodatki - nie musze za kazdym razem sie pytac czy kogos na to stac :ninja:

poza tym powinno sie miec stroj kapielowy na basen, oddzielny do plywania w morzu/ jeziorze i oddzielny do opalania. dla mnie to dziwne, ze kogos stac np. zeby miec buty na kazda okazje, a nie miec stroju kapielowego na kazda okazje. no ale coz. to tylko moje zdanie.

a tobie sugeruje nie odpisywac juz zadnych kolejnych bzdur :) bez odbioru

Konto usunięte
Konto usunięte: taki z lepszych


taki z lepszych na pewno by nie zolknal

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Flo
Flo
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: AnnoyingOrange

aż mnie kusi żeby zmienić login na charlietheunicorn ;3
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 stycznia 2011
massacre
massacre: mozna zawsze odpowiedziec, ze nie stac. nie musze czytac w czyis myslach. poza tym na tym forum laski kupuja kosmetyki, ciuchy, akcesoria, dodatki - nie musze za kazdym razem sie pytac czy kogos na to stac


Chyba skoro zapytała jak może go wybielić (ocalić) to można się domyśleć, że nie chce kupić nowego?

massacre
massacre: poza tym powinno sie miec stroj kapielowy na basen, oddzielny do plywania w morzu/ jeziorze i oddzielny do opalania. dla mnie to dziwne, ze kogos stac np. zeby miec buty na kazda okazje, a nie miec stroju kapielowego na kazda okazje. no ale coz. to tylko moje zdanie.


Można sobie pozwolić, kiedy się pracuje i ma pieniądze. :-) Ale ta dziewczyna ma na profilu wpisane 16 lat, więc logiczne... A nie sądze, aby rodzice jej dali na 4 kostiumy kąpielowe aby do każdej wody miała inny..
AnnoyingOrange
AnnoyingOrange
  12 stycznia 2011


Flo
Flo: aż mnie kusi żeby zmienić login na charlietheunicorn ;3


Nie krępuj się. Nawet jesteś podobna, ziomeczko.
Zbadaj moją sygnaturę forumową.

mAlAxPP
mAlAxPP
  12 stycznia 2011
massacre
massacre: taki z lepszych na pewno by nie zolknal

akurat ten jest z atlantic ;.

massacre
massacre: a tobie sugeruje nie odpisywac juz zadnych kolejnych bzdur

wez sie nie czepiaj i udzielaj w mojej spawie.

Konto usunięte
Konto usunięte: a moze spróbuj go wygotować?

tez spróbuje bede eksperymentować dzięki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.