BillieJean58
BillieJean58
  11 stycznia 2011 (pierwszy post)

LOREAL VOLUME MILLION LASHES

ktora uzywala tego tuszu.? :)
jaka opinia.?

malami81
malami81
  12 stycznia 2011

Wydłuża rzęsy, nie pogrubia i nie podkręca (producent jednak tego nie obiecuje).

Tusz ten ma dosyć grubą szczoteczkę, lubię takie szczoteczki więc to mi absolutnie nie przeszkadza>
Jednak jest jeden minus! Ząbki, które są odpowiedzialne za wyczesywanie rzęs w tym przypadku są wg mnie zbyt długie, przez co osoby z krótkimi, delikatnymi rzęsami mogą mieć problem by tuszując rzęsy nie ubrudzić powiek... szczególnie malując dolną powiekę!

Kolor - głęboka nasycona czerń.
Opakowanie - praktyczne, ponieważ zostało tak zbudowane by po otwarciu na szczoteczce nie było zbędnego nadmiaru tuszu.

Sam tusz ma dosyć lejącą "mokrą" formułę, ja takie lubię ponieważ nie grudkują się na rzęsach, trzeba mieć jednak dosyć wprawioną rękę by nie pobrudzić oka podczas malowania.
Można nim budować efekt od bardzo naturalnego, po mocny efekt sztucznych rzęs.

WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  12 stycznia 2011

To dobry tusz, nie zostawia grudek, choć sympatia do dużej szczoteczka zależy, chyba od indywidualnych upodobań. Nieźle wydłuża, choć nie daje, moim zdaniem takiego efektu jak inne tusze sygnowane ta marką. Moim zdaniem jest średni, ani dobry ani zły. Ja,jeżeli chodzi o tusze z tej średniej półki, wolę Loreal Telescopic, który ma małą, zgrabną szczoteczkę, czyli jest przeciwieństwem tego, który Cię interesuje.

SuczNaPotege
SuczNaPotege
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: LOREAL VOLUME MILLION LASHES

tusz dobry ale szybko wysycha...;/ wiec w sumie nie polecam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.