Felicja28041991
Felicja28041991
  11 stycznia 2011 (pierwszy post)

Hej.
Słyszałyście może o czymś takim jak P.Shine? Jest to zabieg dla zniszczonych paznokci. Przeznaczony dla osób które mają kruche, łamliwe i rozdwajające się płytki paznokciowe.
Polega on na wmasowaniu w płytkę paznokciową pasty odżywiającej która zawiera witaminę A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, krzemionkę z morza japońskiego i pyłek pszczeli. A następnie utrwalenie tego pudrem. Łamliwe paznokcie po takim zabiegu stają się elastyczne. Innym plusem jest też to że efekt jest natychmiastowy ponieważ paznokcie wyglądają jak by były pomalowane lakierem bezbarwnym. No i co najważniejsze taki efekt utrzymuje się przez ok. 2 tyg. :)

http://ego-bratek.blogspot.com/2010/08/p-shine-japonski-manicure.html

Tu jest troche o tym :) Co o tym myślicie ?? :)

Fieska
Fieska
  11 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu jest troche o tym :) Co o tym myślicie ?? :)


W sumie mam zdrowe paznokcie. Brakuje im tylko formy, ale to przez to, że szybko mi rosną i nie jestem w stanie poświęcić sobie na to czasu, aby je za każdym razem ładnie uformować. W sumie mojej mamie by się taki zabieg przydał.
Ile to kosztuje? Można to też samemu wykonać?
Felicja28041991
Felicja28041991
  11 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile to kosztuje? Można to też samemu wykonać?


Można ten zabieg wykonać w salonie, kosztuję on od 70 do 100 zł.

Ja wykonuję taki zabieg ale tylko na terenie Kielc i jest to w cenie 40 zł.

Samemu można wykonać ponieważ jest to dosyć prosty zabieg ale niestety zestaw do tego zabiegu kosztuje 250zł.
Fieska
Fieska
  11 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Samemu można wykonać ponieważ jest to dosyć prosty zabieg ale niestety zestaw do tego zabiegu kosztuje 250zł.


To chyba lepiej jest zainwestować w taki zestaw, niż płacić w salonie po 100 zł za 1 zabieg, gdzie z takim zestawem będzie można zrobić więcej zabiegów.

Gdzie można coś takiego do tego kupić?
angelika28071991
angelika28071991
  11 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu jest troche o tym :) Co o tym myślicie ?? :)

Miałam koleżanka mi robiła i jest bardzo fajny:) Paznokcie po nim wyglądają jak umalowane bezbarwnym lakierem do paznokci ale naprawdę pomagają w odbudowie płytki:) Są mocniejsze,szybciej rosną i ogólnie super:) Ale według mnie to się utrzymuje dłużej niż 2 tyg...
angelika28071991
angelika28071991
  11 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie można coś takiego do tego kupić?

http://allegro.pl/zestaw-p-shine-manicure-japonski-kurier-0zl-ircha-i1391248095.html
allegro:)
SoDope
SoDope
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

tak słyszałam o tym z 2 lata temu.

Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba lepiej jest zainwestować w taki zestaw, niż płacić w salonie po 100 zł za 1 zabieg

U mnie w mieście taki zabieg to 30-40 zł .. ale grunt i tak taniej wychodzi własny zestaw a do tego nie potrzeba jakiegoś szkolenia żeby robić to samemu w domu.
Felicja28041991
Felicja28041991
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie w mieście taki zabieg to 30-40 zł


hmm... szczerze mówiąc nie wiem gdzie w salonie znajdziesz ten zabieg za 30-40 zł no ale skoro tak mówisz :lol: :)
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  12 stycznia 2011

pierwsze słyszę bo w sumie nigdy sie tym nie interesowałam.. na forum słyszałam o Herome na paznokcie i sie powolu przymierzam do zakupu :)

SoDope
SoDope
  13 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze mówiąc nie wiem gdzie w salonie znajdziesz ten zabieg za 30-40 zł no ale skoro tak mówisz :)


Jest jest .. u mnie w mieście jest to takie tanie bo nie ma na to szału.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wykonuję taki zabieg ale tylko na terenie Kielc i jest to w cenie 40 zł.

Sama sobie odpowiedziałaś.

Do póki nie ma na czegoś szału to zabieg jest po prostu tani..
Tak jak z 10 lat temu solarium za minutę kosztowało max 50 groszy to teraz 1 minuta w solarium czasami kosztuje 1,50-2 złotych. Co jest na czasie w danym miejscu Polski to ceny idą w górę albo w dół.
Felicja28041991
Felicja28041991
  13 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: na forum słyszałam o Herome

no ale w sumie to wydaje mi się że takie odzywki nie dają nic... no może troche sie polepsza stan ale na pewno nie tak jak po P.Shine :) Ja już 3 raz sobie robie to i no po prostu jestem zachwycona :)
razotka
razotka
  13 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie mam zdrowe paznokcie. Brakuje im tylko formy, ale to przez to, że szybko mi rosną i nie jestem w stanie poświęcić sobie na to czasu, aby je za każdym razem ładnie uformować. W sumie mojej mamie by się taki zabieg przydał. Ile to kosztuje? Można to też samemu wykonać?

a moje paznokcie rosną sobie jak chcą, piłuje je tylko wtedy gdy mi się złamią lub gdy je obcinam :)
i jestem z nich mega zadowolona bo na studniówce dziewczyny myślały, że mam sztuczne ;)
mmaryjka
mmaryjka
  13 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no może troche sie polepsza stan ale na pewno nie tak jak po P.Shine

nie za bardzo. ja po herome mam super paznokcie, a moja koleżanka po pshine ma dużo gorsze niż ja, a i tak ostatnio jej używałam z rok temu.
Felicja28041991
Felicja28041991
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moja koleżanka po pshine ma dużo gorsze niż ja

a jak długo stosowała P.shine? Bo to też zależy, jeśli użyła raz czy dwa to nic dziwnego. Trzeba stosować kilka zabiegów no i oczywiście powtarzać je co jakieś pół roku.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.