ErisGrim
ErisGrim
  11 stycznia 2011 (pierwszy post)

Stosowała już może któraś z was krem BB? Bo dostać go można chyba jedynie przez ebay'a i jego koszt jest dosyć spory razem z przesyłką. A powaznie zastanawiam się nad jego zakupem

Czym jest BB Cream?W skrócie: jest to wynalazek firmy farmaceutycznej, którego początkowo używały osoby po operacjach plastycznych, następnie gwiazdy estrady. Później firmy kosmetyczne na azjatyckim rynku przemyciły go do siebie i udostępniły przeciętnym śmiertelnikom.

Jak działa BB Cream?Jest to wynalazek wielofunkcyjny. Zawiera witaminy i inne składniki głęboko odżywiające skórę. Przy okazji mocniej lub słabiej kryje, ale stworzony został po to, ażeby imitować uwielbiany przez azjatki efekt naturalnego looku. BB Kremów jest w tej chwili wiele na rynku i można dobrać sobie jakiś w zależności od preferencji: nawilżający, przeciwzmarszczkowy, wybielający, z filtrem, bez filtra, dający matowe wykończenie, dający satynowe wykończenie(...). Żaden z nich nie działa jednak tylko np. wybielająco, ale poza tym - tak jak pisałam - odżywia skórę. Świetnie maskuje cienie pod oczami i wszelkie nierówności kolorytu skóry.

ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  11 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak działa BB Cream?Jest to wynalazek wielofunkcyjny. Zawiera witaminy i inne składniki głęboko odżywiające skórę. Przy okazji mocniej lub słabiej kryje, ale stworzony został po to, ażeby imitować uwielbiany przez azjatki efekt naturalnego looku. BB Kremów jest w tej chwili wiele na rynku i można dobrać sobie jakiś w zależności od preferencji: nawilżający, przeciwzmarszczkowy, wybielający, z filtrem, bez filtra, dający matowe wykończenie, dający satynowe wykończenie(...). Żaden z nich nie działa jednak tylko np. wybielająco, ale poza tym - tak jak pisałam - odżywia skórę. Świetnie maskuje cienie pod oczami i wszelkie nierówności kolorytu skóry.

yyyy.....

powiem Ci że 4378965974265876 razy bym się zastanowił przed użyciem tego kremu...

To podobnie jak z niektórymi wynalazkami do opalania w solarium...
ErisGrim
ErisGrim
  11 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: yyyy..... powiem Ci że 4378965974265876 razy bym się zastanowił przed użyciem tego kremu... To podobnie jak z niektórymi wynalazkami do opalania w solarium...


po prostu ten krem działa jak zwykły podkład + zachowuje właściwości typowego kremu. Słyszałam kilka dobrych opinii o nim, ale chcialbym się jeszcze upewnić
SoDope
SoDope
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Stosowała już może któraś z was krem BB?

Nie stosuję takiego kremu bo jest on przeznaczony głównie dla osób które mają blizny na twarzy po operacjach trądziku i innych przykrych wypadkach.

Ja takich nie mam tak więc nie potrzebuje takiego kremu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.