pokahontazz
pokahontazz
  10 stycznia 2011 (pierwszy post)

Buenos dias...
Tak, wiem, że tematy o sukienkach się cały czas przewijaja, ale u mnie to nie jest takie fiu bździu, bo ja niby nie mam duzych wymagań, chcialam zwykła czarna bombkę i takie są w sklepach, ładne i tanie, ale niestety wygladam w nich koszmarnie, bo one optycznie pomniejszaja górę i powiekszaja dół, a ja jestem bardzo niesymetryczna, kupując kostium kapielowy dół biorę 40, a góre 36..
Co za tym idzie, poszukuje sukienki na wesele dla osoby z dołem Brazylijki i górą anorektyczki
Help:and:
i jeszcze jedno, kiedys było, ale nie doczytalam, co zrobic z ceniami, zeby się nie rolowaly w jedną kreskę na zgięciu powieki?

pokahontazz
pokahontazz
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Żeby nie musiała wciągać brzucha.

i tak będę jak mam iść w obcisłej hehe...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale moim zdaniem nie wypada iść w czarnej sukience na wesele.

świadkowa z pewnościa nie powinna, ale goście...

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nazbyt dziewczęca?

sugerujesz cos?
randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sugerujesz cos?

Że nie jesteś małą dziewczynką. :D
pokahontazz
pokahontazz
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www12.speedyshare.com/files/26182514/download/P9190211.JPG

ładna ta kiecka, ale mi by też dół poszerzyla... jak będziesz szła z ta koleżanka, która jest z Toba na zdjęciu jeszcze kiedyś na wesele, to możesz jej poradzić, co powinna założyć;)
randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zięki :D nie jestem aż taka różowa, akurat kolor loginu dobrałam pod avatar, tak się złożyło:P nie przesadzaj

Chodziło mi tylko o kolor nicka.
randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: możesz jej poradzić, co powinna założyć;)

Przede wszystkim - MASKĘ.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ładna ta kiecka, ale mi by też dół poszerzyla... jak będziesz szła z ta koleżanka, która jest z Toba na zdjęciu jeszcze kiedyś na wesele, to możesz jej poradzić, co powinna założyć;)

Eee to moja bardzo, bardzo daleka kuzynka :-) wiem, nie wyglada powalająco, ale kazdy ma swoj gust :-) pewnie by poszerzyła, bo ma falbanki...

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodziło mi tylko o kolor nicka.

ok

Konto usunięte
Konto usunięte: Przede wszystkim - MASKĘ.

nie musisz byc taki/a chamski/a, nie kazdy urodził się pięknością... ale Ty pewnie jestes taki piekny/a, ze mozesz obrazac innych ;-)
randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie musisz byc taki/a chamski/a, nie kazdy urodził się pięknością... ale Ty pewnie jestes taki piekny/a, ze mozesz obrazac innych ;-)

Ja jestem brzydal, ale to nie znaczy, że nie mogę być szczery. :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem brzydal, ale to nie znaczy, że nie mogę być szczery. :P


Jest bardzo mała granica między szczerością a chamstwem...
randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest bardzo mała granica między szczerością a chamstwem...

Jestem szczerym chamem, nie muszę się przejmować żadnymi cienkimi granicami. :D
(koniec offtopu)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem szczerym chamem, nie muszę się przejmować żadnymi cienkimi granicami. :D


W porządku :-) skoro Ci pasuje, aby tak postrzegali Cie inni to nie ma o czym dyskutowac. :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: (koniec offtopu)


.
pokahontazz
pokahontazz
  10 stycznia 2011

dobra, czyli wstępnie szukam takiej:
http://allegro.pl/item1387913590.html
mam 2 tygodnie na wyczajenie takiej w sklepie...

randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra, czyli wstępnie szukam takiej: http://allegro.pl/item1387913590.html mam 2 tygodnie na wyczajenie takiej w sklepie...

Podeślij potem fotki z wesela. :napalony:
pokahontazz
pokahontazz
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podeślij potem fotki z wesela.

znajdź mi ta sukienke w sklepie w Łodzi, a foty masz jak w banku:mrgreen:
randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: znajdź mi ta sukienke w sklepie w Łodzi, a foty masz jak w banku

Jutro pojadę do manu z koleżanką... ja pójde coś zjeść, a ona poszuka. :ziober2:
AdRianoXX
AdRianoXX
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja lubię czarne sukienki na wesela

ale i tak bardziej mi sie podoba Twoja suknia na wesele w tym kolorze co mi pokazywałaś niż by miała byc w czarnym;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.