pokahontazz
pokahontazz
  10 stycznia 2011 (pierwszy post)

Buenos dias...
Tak, wiem, że tematy o sukienkach się cały czas przewijaja, ale u mnie to nie jest takie fiu bździu, bo ja niby nie mam duzych wymagań, chcialam zwykła czarna bombkę i takie są w sklepach, ładne i tanie, ale niestety wygladam w nich koszmarnie, bo one optycznie pomniejszaja górę i powiekszaja dół, a ja jestem bardzo niesymetryczna, kupując kostium kapielowy dół biorę 40, a góre 36..
Co za tym idzie, poszukuje sukienki na wesele dla osoby z dołem Brazylijki i górą anorektyczki
Help:and:
i jeszcze jedno, kiedys było, ale nie doczytalam, co zrobic z ceniami, zeby się nie rolowaly w jedną kreskę na zgięciu powieki?

Fieska
Fieska
  10 stycznia 2011

Ale dlaczego akurat czarną na wesele?
Na wesele to coś w kolorze a nie jak na pogrzeb.

randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Ale ja jestem bardzo ładną kobietą

Jesteś przeciętną dziewczynką.

Konto usunięte
Konto usunięte: weź no przestań, ładna dziewczyna przeto!

JW, plus dużo traci na zarozumialstwie.
pokahontazz
pokahontazz
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A może coś w tym stylu?

na codzień do chodzenia super, myslalam o zakupie takiej, ale na to wesele będzie zdecydowanie za skromna...
randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale dlaczego akurat czarną na wesele?

Żeby nie musiała wciągać brzucha.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na wesele to coś w kolorze a nie jak na pogrzeb.

Czarna sukienka nie musi zaraz oznaczać, że idzie na pogrzeb, lol.
pokahontazz
pokahontazz
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale dlaczego akurat czarną na wesele?

no to jaką? rózowa, czerwona, zielona i niebieska odpadają. żółta też, bo to taki letni kolor, a wesele za 2 tygodnie...
Fieska
Fieska
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czarna sukienka nie musi zaraz oznaczać, że idzie na pogrzeb, lol.


Ale moim zdaniem nie wypada iść w czarnej sukience na wesele. Takie jest moje zdanie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na wesele to coś w kolorze a nie jak na pogrzeb.

Nie lubię stwierdzenia, ze czarny kolor nie pasuje na wesele. Mój narzeczony był świadkiem dla naszej bliskiej koleżanki i ona też powiedziała, że nie chce abym ubrała czarną sukienkę a jeśli już muszę to mam dodać kolorowe dodatki.

Moim zdaniem czarny jest kolorem bardzo eleganckim :-) Każdy czuje się dobrze w innym kolorze. Ja lubię czarne sukienki na wesela/studniowki itp czy sie komus to widzi, czy nie.
randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale moim zdaniem nie wypada iść w czarnej sukience na wesele. Takie jest moje zdanie.

Panna młoda będzie w białej, to wypadałoby żeby reszta się odróżniała. Z resztą, na pogrzeby się chyba nie chodzi w seksownych sukienkach.
Fieska
Fieska
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to jaką? rózowa, czerwona, zielona i niebieska odpadają. żółta też, bo to taki letni kolor, a wesele za 2 tygodnie...


Może być coś stonowanego, delikatnego. Nie koniecznie muszą to być zaraz jakieś jaskrawe kolory. Wręcz przeciwnie.

randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może być coś stonowanego, delikatnego. Nie koniecznie muszą to być zaraz jakieś jaskrawe kolory. Wręcz przeciwnie.

Nie nazbyt dziewczęca?
Fieska
Fieska
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Panna młoda będzie w białej, to wypadałoby żeby reszta się odróżniała. Z resztą, na pogrzeby się chyba nie chodzi w seksownych sukienkach.


Czarną sukienkę można ubrać w niedzielę do kościoła, czy na kolację do restauracji jeżeli ma być seksowna. Takie jest moje zdanie. Każdy i tak ubiera się jak chcę. Ja też jako Panna Młoda nie chciałabym aby goście przyszli ubrani na czarno.
Fieska
Fieska
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nazbyt dziewczęca?


Podałam tylko pierwszy, lepszy przykład koloru.
randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czarną sukienkę można ubrać w niedzielę do kościoła, czy na kolację do restauracji jeżeli ma być seksowna. Takie jest moje zdanie. Każdy i tak ubiera się jak chcę. Ja też jako Panna Młoda nie chciałabym aby goście przyszli ubrani na czarno.

No to nawet jak nie seksowna, to po prostu elegancka, tak jak pisała ta różowa wyżej. Przecież nie wszyscy goście musza przyjść na czarno, co ona jest jakimś wyznacznikiem weselnych trendów modowych? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Podałam tylko pierwszy, lepszy przykład koloru.

To w sumie jest w kratkę, więc ten kolor jest ciemniejszy niż sie wydaje. :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chcialam zwykła czarna bombkę i takie są w sklepach


Ja miałam taką sukienkę i nie sądze, abym była ubrana jak na pogrzeb :-) Miałam do niej fioletowe dodatki ale na innym slubie(spinki, torebke, makijaz, tipsy), tu bylam bez dodatkow.

http://www13.speedyshare.com/files/26182446/download/P9190239.JPG
http://www12.speedyshare.com/files/26182514/download/P9190211.JPG
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ta różowa wyżej

dzięki :D nie jestem aż taka różowa, akurat kolor loginu dobrałam pod avatar, tak się złożyło:P nie przesadzaj
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.