Burdi
Burdi
  6 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam, co sądzicie o skórzanych spodniach ? (:
Dostałam niedawno z Włoch skórzane spodnie, normalnie zapinane u góry, na dole mają taka gumkę i są wąskie. Nie są to żadne spodnie motocyklowe.Wyczytałam w internecie, że to trend 2011 roku!? Co wy na to?Bo ja jakoś na razie nie jestem przekonana do nich, i chyba w najbliższym czasie ich nie założę, może dlatego, że do Polski ta moda jeszcze nie doszła? ;]

http://www.we-dwoje.pl/skorzane;ubrania-;najwazniejsze;trendy;2011,artykul,20889.html

Fieska
Fieska
  6 stycznia 2011


Szukam takie, ale żeby bardziej przylegały. Nie lubię takich wiszących, wolę dopasowane. :zakochany:
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011

jestem jak najbardziej za ale tylko wtedy gdy osobą nosząca skórę jest zgrabna i nie ma nadmiaru tłuszczyku .. czyli ja bym wyglądała tragicznie haha

pijana
pijana
  6 stycznia 2011

Jak pasują do stylu danej osoby, to tak. Siebie w nich nie widzę, bo ubieram się zazwyczaj na sportowo.

luk7
luk7
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: trend 2011 roku!? Co wy na to?Bo ja jakoś na razie nie jestem przekonana do nich, i chyba w najbliższym czasie ich nie założę, może dlatego, że do Polski ta moda jeszcze nie doszła? ;]

Trendy modowe dzielą się kategorie społeczne.
Wiadomo że w większość ubogiej pl nie pozwoli sobie na nonszalancje.

Jak będziesz miała problemy z zapięciem spodni to odezwij się do mnie
:ninja:
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, co sądzicie o skórzanych spodniach ? (: Dostałam niedawno z Włoch skórzane spodnie, normalnie zapinane u góry, na dole mają taka gumkę i są wąskie. Nie są to żadne spodnie motocyklowe.Wyczytałam w internecie, że to trend 2011 roku!? Co wy na to?Bo ja jakoś na razie nie jestem przekonana do nich, i chyba w najbliższym czasie ich nie założę, może dlatego, że do Polski ta moda jeszcze nie doszła? ;]

walic to czy doszla, czy nie doszla, jakby mi sie podobaly, to bym nosila, wiec jak ci sie podobaja to nos :mrgreen:
Darunia511
Darunia511
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, co sądzicie o skórzanych spodniach ? (: Dostałam niedawno z Włoch skórzane spodnie, normalnie zapinane u góry, na dole mają taka gumkę i są wąskie. Nie są to żadne spodnie motocyklowe.Wyczytałam w internecie, że to trend 2011 roku!? Co wy na to?Bo ja jakoś na razie nie jestem przekonana do nich, i chyba w najbliższym czasie ich nie założę, może dlatego, że do Polski ta moda jeszcze nie doszła? ;] http://www.we-dwoje.pl/skorzane;ubrania-;najwazniejsze;trendy;2011,artykul,20889.html

W zeszłym roku w Polsce było pełno skórzanych rzeczy....
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co masz przez to na myśli?

masz bardzo ładną figurę i tyle ;D
Fieska
Fieska
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: masz bardzo ładną figurę i tyle ;D


Dziękuje za komplement. :D
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuje za komplement. :D

nie ma za co :)
Ty masz dopiero 18 lat ? ;o
Fieska
Fieska
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma za co :) Ty masz dopiero 18 lat ? ;o


W lutym skończę 19 :P
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W lutym skończę 19 :P

nie wiem czy to źle czy dobrze ale nie wyglądasz na tyle. stąd moje zdziwienie ;D
Fieska
Fieska
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy to źle czy dobrze ale nie wyglądasz na tyle. stąd moje zdziwienie ;D


Nie jesteś pierwsza, która to stwierdza, więc mnie to nie zadziwia. :)
Szczurzyca
Szczurzyca
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, co sądzicie o skórzanych spodniach ? (:

Fajne są, sama przymierzam się od jakiegoś czasu do zakupu takowych.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyczytałam w internecie, że to trend 2011 roku!? Co wy na to?

Kiepsko, poczekam z moimi skórzanymi rzeczami, aż trend się skończy, nie mam zamiaru wyglądać jak 99% lasek na ulicy :/
pijana
pijana
  7 stycznia 2011
Szczurzyca
Szczurzyca: nie mam zamiaru wyglądać jak 99% lasek na ulicy :/

Raczej tak nie będzie, bo Darunia miała rację mówiąc, że w 2010 było od groma skórzanych rzeczy w sklepach i niezbyt się to przyjęło. Myślę, że nie masz się czego obawiać :)
Szczurzyca
Szczurzyca
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej tak nie będzie, bo Darunia miała rację mówiąc, że w 2010 było od groma skórzanych rzeczy w sklepach i niezbyt się to przyjęło. Myślę, że nie masz się czego obawiać :)

U mnie się właśnie przyjęło - 99% panienek śmiegało w skórzanych kurteczkach i skóro-, czy tam leteksopodobnych legginsach.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.