Burdi
Burdi
  6 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam, co sądzicie o skórzanych spodniach ? (:
Dostałam niedawno z Włoch skórzane spodnie, normalnie zapinane u góry, na dole mają taka gumkę i są wąskie. Nie są to żadne spodnie motocyklowe.Wyczytałam w internecie, że to trend 2011 roku!? Co wy na to?Bo ja jakoś na razie nie jestem przekonana do nich, i chyba w najbliższym czasie ich nie założę, może dlatego, że do Polski ta moda jeszcze nie doszła? ;]

http://www.we-dwoje.pl/skorzane;ubrania-;najwazniejsze;trendy;2011,artykul,20889.html

sylwik
sylwik
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, co sądzicie o skórzanych spodniach ? (:

tylko i wylacznie na motocykl. nie nosilabym ich tak normalnie;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyczytałam w internecie, że to trend 2011 roku!? Co wy na to?

lubie skorzane ubrania, ale to raczej kurtki,sukienki,spodnice czy gorsety.
FotkassieEj
FotkassieEj
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, co sądzicie o skórzanych spodniach ? (: Dostałam niedawno z Włoch skórzane spodnie, normalnie zapinane u góry, na dole mają taka gumkę i są wąskie. Nie są to żadne spodnie motocyklowe.Wyczytałam w internecie, że to trend 2011 roku!? Co wy na to?

kicz na 100%, tak jak leginsy, ani to ładne, ani fajne, najlepsze są rajstopy itp pod spódniczki/spodenki :tak:
Fieska
Fieska
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, co sądzicie o skórzanych spodniach ? (: Dostałam niedawno z Włoch skórzane spodnie, normalnie zapinane u góry, na dole mają taka gumkę i są wąskie. Nie są to żadne spodnie motocyklowe.Wyczytałam w internecie, że to trend 2011 roku!? Co wy na to?Bo ja jakoś na razie nie jestem przekonana do nich, i chyba w najbliższym czasie ich nie założę, może dlatego, że do Polski ta moda jeszcze nie doszła? ;] http://www.we-dwoje.pl/skorzane;ubrania-;najwazniejsze;trendy;2011,artykul,20889.html


Też chcę sobie kupić w najbliższym czasie, tylko muszę znaleźć jakieś odpowiednie.
moonlight28
moonlight28
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o skórzanych spodniach ?

Jeśli świetnie leżą to jestem jak najbardziej za, samej mi się marzą takie
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

trzeba mieć ładne ciałko to tego . bo jakies fałdu tłuszczy wystające to bleee...

Konto usunięte
Konto usunięte: Też chcę sobie kupić w najbliższym czasie, tylko muszę znaleźć jakieś odpowiednie.

o tak. Ty jak najbardziej możesz sobie pozwolić
Burdi
Burdi
  6 stycznia 2011

ale one nie wygladaja tak jak legginsy ;]

Flo
Flo
  6 stycznia 2011

fajna sprawa

FotkassieEj
FotkassieEj
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale one nie wygladaja tak jak legginsy ;]

wymieniałem to co dla mnie jest kiczem, na mój gust leginsy był niewypałem, dobrze że już wyszły z mody
tak samo te skórzane spodnie, dobre dla laski dresa :tak:
Fieska
Fieska
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Co masz przez to na myśli?
Jasmina
Jasmina
  6 stycznia 2011

Całkiem mi się podobają :)

Flo
moonlight28
moonlight28
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak samo te skórzane spodnie, dobre dla laski dresa

prędzej już dla laski motocyklisty a nie dresa jak już tak bardzo chcesz ubiór powiązać z jakąś grupą

Konto usunięte
Konto usunięte: ale one nie wygladaja tak jak legginsy ;]

wiadome :ziober2:
Ewelina
Ewelina
  6 stycznia 2011

myślę, że na imprezę się przydadzą :-)

Burdi
Burdi
  6 stycznia 2011
Flo
Flo: http://images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20090316/293.barton.mischa.lc.031609.jpg


no własnie takie same ! Tylko na dole maja takie szerokie gumki ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.