latynoska6
latynoska6
  6 stycznia 2011 (pierwszy post)

Chce sobie kupic balsam drenujący ale nie wiem co oznacza ze jest on drenujący...
Nadają się takie kosmetyki dla młodej skóry 19 lat

Gothiclady
Gothiclady
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a po co mi dajesz link do jakiś strony z balsamem;/


jezu... masz tam opisane co się dzieje po użyciu drenującego balsamu (czy tam serum), bo skoro chcesz kupić coś a nie wiesz jakie ma działanie, to ja pytań nie mam...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 stycznia 2011
Flo
Flo: po co chcesz kupować, skoro nie wiesz co to? XD


ja czesto kupuje cos przypadkiem, w pospiechu bo ladnie pachnie, bo ladne opakowanie, dopiero w domu odkrywam co to jest. czasem pooddaje jak nie dla mnie, ale zazwyczaj w ten sposob odkrywam czasem super rzeczy :tak:

ToTylkoJaSzaraQ
ToTylkoJaSzaraQ: Pewnie koleżaneczki używają :d to też musi to mieć :P .


FP i cham :nie:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

latynoska6
latynoska6
  6 stycznia 2011
Gothiclady
Gothiclady: jezu... masz tam opisane co się dzieje po użyciu drenującego balsamu (czy tam serum), bo skoro chcesz kupić coś a nie wiesz jakie ma działanie, to ja pytań nie mam...


Konto usunięte
Konto usunięte: Serum ma specyficzny zapach ale nie jest on nieprzyjemny - przywodzi na myśl trochę drogerię a trochę aptekę. Jednak na mnie działa relaksująco i co dziwaczne - budzi zaufanie do produktu. Jedyna odnotowana przeze mnie wadą tegoż specyfiku jest mało wydajne opakowanie - byc może zapałałam do niego taka sympatią, że zuzywam go za dużo jednak opakowanie stanowczo za szybko mi sie kończy


Oczywiscie ...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiscie ...


a ja ci nie odpowiedzialam satysfakcjonujacao? :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: latynoska6


widzę, że czytasz wybiórczo, więc Ci pomogę:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwsze smarowanie = pierwsze zadowolenie. Nie przypuszczałam, że moje lubiące spuchnąć kończyny tak pozytywnie zareagują na kosmetyk nieapteczny a w zasadzie na nie-lekarstwo. Jednak przyjemność z korzystania z serum była połączona z efektywnością. Skóra na nogach od razu po zastosowaniu staje sie delikatnie i przyjemnie napięta. Do tego dłuższy czas utrzymuje się przemiłe uczucie chłodu i zrelaksowanych nóg. Kosmetyk stosuję codziennie już od czterech tygodni i o ile nie jestem zainteresowana tym czy zgubiłam konkretną ilość centymatrów to z pewnościa moje nogi dzięki sprężystej i dobrze nawilżonej skórze zdają się być smuklejsze.


balsam drenujący (choc pewnie to kupę daje) ma na działaniu odprowadzenie limfy (chłonki) z organizmu i pobudzenie mikrokrążenia w miejscach gdzie masz (albo i nie) celulit.

nie wiem czy rozumiesz to, co do Ciebie piszę, dlatego najlepiej będzie jak udasz się do drogerii/apteki i poczytasz to co jest napisane z tyłu opakowań balsamów drenujących. jeśli nadal będziesz miała problem ze zrozumieniem słowa pisanego - spytaj o ten produkt sprzedawcę w drogerii albo farmaceutę w aptece.
ToTylkoJaSzaraQ
Posty: 10375 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 190
ToTylkoJaSzaraQ
  6 stycznia 2011
Gothiclady
Gothiclady: Ty se kup :)

sobie jak coś Blada: >
ale nie muszę od Ciebie pożyczę :D .
:crylol:Cała prawda:/
totylkojaszaraq@fotka.pl
ToTylkoJaSzaraQ
Posty: 10375 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 190
ToTylkoJaSzaraQ
  6 stycznia 2011
massacre
massacre: FP i cham

też człowiek :ziober2: : >
:crylol:Cała prawda:/
totylkojaszaraq@fotka.pl
Gothiclady
Gothiclady
  6 stycznia 2011
ToTylkoJaSzaraQ
ToTylkoJaSzaraQ: sobie jak coś Blada: >


se!

ToTylkoJaSzaraQ
ToTylkoJaSzaraQ: ale nie muszę od Ciebie pożyczę :D


nie mam. mam tylko czerwonego garniera który wymiata :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 stycznia 2011
Gothiclady
Gothiclady: mam tylko czerwonego garniera który wymiata :D


a ja mam zwykly olej kakaowy "Vaseline"... nie zamiata ale tez dobry :tak: swietnie nawilza, zwlaszcza zima :mrgreen:

ToTylkoJaSzaraQ
ToTylkoJaSzaraQ: też człowiek : >


jestes malo wyrozumialy
GIN !

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ToTylkoJaSzaraQ
Posty: 10375 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 190
ToTylkoJaSzaraQ
  6 stycznia 2011
Gothiclady
Gothiclady: mam tylko czerwonego garniera który wymiata :D

ten samoopalacz? co się chwaliłaś :> :D .
:crylol:Cała prawda:/
totylkojaszaraq@fotka.pl
ToTylkoJaSzaraQ
Posty: 10375 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 190
ToTylkoJaSzaraQ
  6 stycznia 2011
massacre
massacre: GIN ! http://fmod.szatana.eu/emotki/razzugly.gif

pif paf;> brakuje ..za emotką .:and:.
:crylol:Cała prawda:/
totylkojaszaraq@fotka.pl
Gothiclady
Gothiclady
  6 stycznia 2011
ToTylkoJaSzaraQ
ToTylkoJaSzaraQ: ten samoopalacz? co się chwaliłaś :> :D .


ale Ty jestes gópji :D

normalny balsam do suchej skóry, genialny po kapieli na nogi (szczególnie po goleniu :))

massacre
massacre: a ja mam zwykly olej kakaowy "Vaseline"... nie zamiata ale tez dobry


nie używałam :) generalnie do kapieli używam żelu pod prysznic z oliwką, więc balsamów nie stosuję. jedynie na nogi, szczególnie po goleniu. dlatego ten garniere czerwony mi pasuje :) nakupował ze 2 lata temu jakichs żeli do biustów, na brzych, jakies wyszczuplajace pierdoły do ud i posladków. wszystko powypieprzałam, bo sie przeterminowało. uzyłam może z 5x. Nie mam do tego nerwów :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 stycznia 2011
Gothiclady
Gothiclady: Nie mam do tego nerwów :)


a ja jestem leniwa, ale zima mam tak sucha skore, ze w dotyku jest jak papier scierny i po prostu MUSZE :/

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Flo
Flo
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: logiczne ale troche takie chamskie :-) jak ja napisałam, że fryzura wieczorowa nie ma być prosta tylko ...,...,... (określenia elegancja itp) to mi odpisała że lepiej mieć prostą fryzurę niż poskręcane gówno na głowie. ;-) trochę dyplomacji by się przydało..

czytanie ze zrozumieniem też się kłania bejbe, bo pisałam o tym, co JA preferuję

massacre
massacre: ja czesto kupuje cos przypadkiem, w pospiechu bo ladnie pachnie, bo ladne opakowanie, dopiero w domu odkrywam co to jest. czasem pooddaje jak nie dla mnie, ale zazwyczaj w ten sposob odkrywam czasem super rzeczy

też tak robię, ale pierwszy raz słyszę o tym, że zachciewa się komuś rzeczy, o której totalnie nic nie wie..
Gothiclady
Gothiclady
  6 stycznia 2011
Flo
Flo: też tak robię, ale pierwszy raz słyszę o tym, że zachciewa się komuś rzeczy, o której totalnie nic nie wie..


to tak jakby kupić krem +50 bo ładne opakowanie, a samemu ma się lat 23. albo szampon do włosów przetłuszczających się (bo ładnie pachnie) a włosy ma się suche z tendencją do rozdwajania. nie ogarniam tego jakoś :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.