latynoska6
latynoska6
  6 stycznia 2011 (pierwszy post)

Chce sobie kupic balsam drenujący ale nie wiem co oznacza ze jest on drenujący...
Nadają się takie kosmetyki dla młodej skóry 19 lat

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chce sobie kupic balsam drenujący ale nie wiem co oznacza ze jest on drenujący... Nadają się takie kosmetyki dla młodej skóry 19 lat


Drenujący? Kojarzy mi się z drenażem limfatycznym. Ma on za zadanie usuwać obrzęki np nóg. Czyli pewnie będzie mieć jakieś takie właściwości zmniejszające opuchliznę np łydek, będzie poprawiał krążenie i takie tam.
Fieska
Fieska
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chce sobie kupic balsam drenujący ale nie wiem co oznacza ze jest on drenujący... Nadają się takie kosmetyki dla młodej skóry 19 lat


Nie znam takich balsamów, ale jest masaż drenujący, który ma za zadanie umożliwiać prawidłowy odpływ limfy.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 stycznia 2011

uzywalam przypadkowo serum drenujace z Ziaji - w czarnym opakowaniu - faktycznie napina skore :tak:

a co do wieku, to nie wiem czy powinnas czy nie :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 stycznia 2011

o masz fote:

cellulitu to raczej nie usunie, bo nie slyszalam jeszcze o zadnym skutecznym specyfiku - ale na pewno napina skore :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Flo
Flo
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chce sobie kupic balsam drenujący ale nie wiem co oznacza ze jest on drenujący...

po co chcesz kupować, skoro nie wiesz co to? XD
latynoska6
latynoska6
  6 stycznia 2011
Flo
Flo: po co chcesz kupować, skoro nie wiesz co to? XD


o ku* zawsze masz głupie odzywki, szczerze nie odzywaj się lepiej co. Chcesz wzbudzać zainteresowanie takimi błyskotliwymi tekstami
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 stycznia 2011
:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: o ku* zawsze masz głupie odzywki, szczerze nie odzywaj się lepiej co


tez to zauwazylam..
mmaryjka
mmaryjka
  6 stycznia 2011

drenaż odprowadza różne płynne substancje z danego miejsca, a w tym wypadku zbity tłuszcz który niby powoduje cellulit.

swoją drogą to co napisała flo jest logiczne, ale oks.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: swoją drogą to co napisała flo jest logiczne, ale oks.


logiczne ale troche takie chamskie :-) jak ja napisałam, że fryzura wieczorowa nie ma być prosta tylko ...,...,... (określenia elegancja itp) to mi odpisała że lepiej mieć prostą fryzurę niż poskręcane gówno na głowie. ;-) trochę dyplomacji by się przydało..
animka
animka
  6 stycznia 2011
Flo
Flo: po co chcesz kupować, skoro nie wiesz co to? XD

też mnie to zastanawia.
latynoska6
latynoska6
  6 stycznia 2011
animka
animka: też mnie to zastanawia.


no to dla tych co nie rozumieją to chce sobie zamówić zestaw takich dwóch balsamów wyszczuplających i na jednym było napisane ze jest dodatkowo drenujący. Za bardzo nie wiem co daje taki balsam wiec się pytam.

Nie wiem czy tutaj trzeba dokładnie opisać po co komus coś i w ogolę aby odpowiedzi były na temat a nie jakieś docinki...
ToTylkoJaSzaraQ
Posty: 10375 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 190
ToTylkoJaSzaraQ
  6 stycznia 2011
Flo
Flo: po co chcesz kupować, skoro nie wiesz co to? XD

Pewnie koleżaneczki używają :d to też musi to mieć :P :and: .
:crylol:Cała prawda:/
totylkojaszaraq@fotka.pl
Gothiclady
Gothiclady
  6 stycznia 2011
ToTylkoJaSzaraQ
ToTylkoJaSzaraQ: Pewnie koleżaneczki używają :d to też musi to mieć :P .


Ty se kup :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Za bardzo nie wiem co daje taki balsam wiec się pytam.


........

http://znam.to/recenzje/1348/Ziaja-Rebuild---Serum-Drenujace

google nie boli. czy serum czy balsam - działanie to samo (drenaż)
latynoska6
latynoska6
  6 stycznia 2011
Gothiclady
Gothiclady: google nie boli. czy serum czy balsam - działanie to samo (drenaż)


a po co mi dajesz link do jakiś strony z balsamem;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.