Kalinoska21
Kalinoska21
  5 stycznia 2011 (pierwszy post)

dzień dobry! moja studniówka tuż tuż =D ale niestety nie wiem, jakie dodatki dobrać, do zielonej sukienki :and: nie chcę brać zielonych,żeby nie wyglądać jak kosmita :mrgreen: Jakie kolory nie ,,gryzą" się z zielenią? Sukienka jest jasno zielona =) jeśli mi się uda, dodam zdjęcie =) zastanawiam się, jakie buty kupić itp itd. z góry dziękuję za pomoc

angelika28071991
angelika28071991
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziesiatki wiecej

np oczoyebny:ziober2:
ZacnyUser
ZacnyUser
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Raczej miałem na myśli generator kodu kolorów RGB.

Ale pokazać, google nam dało piękną wyszukiwarkę grafiki. :tak:
ZacnyUser
ZacnyUser
  5 stycznia 2011

Najlepiej pokażę o co chodzi.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_kolorów

Na przykład to.

Pinky, już wiem, co będziemy dzisiaj robić. :kv3:
Idę zrobić temat z listą kolorów. :tak:

luk7
luk7
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dzień dobry! moja studniówka tuż tuż =D ale niestety nie wiem, jakie dodatki dobrać, do zielonej sukienki nie chcę brać zielonych,żeby nie wyglądać jak kosmita

pokaż jaki odcień i opisz słownie mniej wiecej kształty sukienki to podam odnośniki już do konkretnych dodatków :tak:
expelled
expelled
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Idę zrobić temat z listą kolorów.


bedziesz trolowac kolorami na hajdzie?
FotkassieEj
FotkassieEj
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie kolory nie ,,gryzą" się z zielenią?

kiedyś w modzie były zielono fioletowe dresy takie błyszczące, więc może fiolet? :woot:
Kalinoska21
Kalinoska21
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ZacnyUser:Dlaczego jak ktoś zakłada tu taki temat, to nawet nie stara się pokazać koloru? ;> czesto tak jest - nic nie zrobisz, dla wielu ludzi zielony to zielony i kropka nie ma kolorow takich jak -oliwkowy -khaki -mietowy -feldgrau -grynszpan czyli zielononiebieski -jasminowy -limonkowy -malachitowy -morski -patynowy -pistacjowy -seledynowy -szmaragdowy -trawiasty -zielen butelkowa -zielen Veronese -wiosenna zielen i podejrzewam ze odcieni zielonego jest jeszcze dziesiatki wiecej, ja znam tyle a nawet gejem nie jestem

=D ładnie, zdjęcie miałam dodać wczoraj , ale niestety, koleżanka z 3tygodniowym dzieckiem potrzebowała pomocy, wiec to bylo dla mnie ważniejsze niż temat tutaj na forum ;) p.s. nie tylko geje znaja dobrze kolory.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: p.s. nie tylko geje znaja dobrze kolory.


wiem, wiem :ziober2:
tak sie smieje, bo dla mojego faceta zielony to zielony bez roznicy jaki :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 stycznia 2011

zalezy JAKA zielen, bo jest jej miliony :P

tak uniwersalnie to szary, srebro...

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Gothiclady
Gothiclady
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym stawiała na klasyczną czerń bo skoro sukienka i tak ma wyrazisty kolor a chyba nie chcesz aż tak rzucać się w oczy to szukaj czegoś czarnego.


własnie to miałam pisać.

dobrze by było odcień sukienki pokazać. jasna zieleń mało mówi :) jesli faktycznie jest taka jasna jak sobie wyobrażam, to srebro w ogóle mi nie pasuje. wszystko w sobie zginie. wrzuć zdjęcie i pomyślimy, a najlepiej jakbyś ją na siebie załozyła i ktoś strzeliłby fotę :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.