razotka
razotka
  4 stycznia 2011 (pierwszy post)
krótka piłka
:ziober2:
z jakiej firmy są najlepsze sztuczne rzęsy?
głownie chodzi mi o wytrzymałość kleju...
zależy mi na czarnych, w miarę naturalnych rzęsach dostępnych w drogeriach itp.
razotka
razotka
  5 stycznia 2011
massacre
massacre: a czy kropelka to zwykly klej? pomysl zanim zonkniesz :) a potem pomysl, pytanie na temat rzes, najlepszy klej - zwykly klej do rzes, moze chodzilo o zwykly klej do rzes a nie o klej kropelke do plastiku, metalu czy cha wie do czego jeszcze...

zonkam bo lubię i oczekuję konkretów tak jak reszta tutaj przedstawiła.
I odpowiedź "najlepszy zwykły klej" nic mi nie daje bo zwykły klej to ja mam w tubce, zwykły klej do rzęs kupiłam ale okazuje się, że jest beznadziejny i dlatego założyłam temat.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zonkam bo lubię i oczekuję konkretów tak jak reszta tutaj przedstawiła. I odpowiedź "najlepszy zwykły klej" nic mi nie daje bo zwykły klej to ja mam w tubce, zwykły klej do rzęs kupiłam ale okazuje się, że jest beznadziejny i dlatego założyłam temat.


:crylol: no tak... :-) racja

też dołącze:

:zonk:
razotka
razotka
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: też dołącze:

jest słit.

a ten klej z inglota to jest ten, który wklejałam na zdjęciu? czy on jakoś inaczej wygląda?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ten klej z inglota to jest ten, który wklejałam na zdjęciu? czy on jakoś inaczej wygląda?


W zestawie tak to wygląda. No mi bardzo dobrze trzyma,nie wiem dlaczego, ale ogólnie większość klei powodowała, że po 2 godzinach rzęsy zaczynały się odklejać w kącikach oczu, a przy tym nic takiego się nie dzieje :-)
ToTylkoJaSzaraQ
Posty: 10375 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 190
ToTylkoJaSzaraQ
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sztuczne

sztuczne jest brzydkie o!: >

Konto usunięte
Konto usunięte: krótka piłka

do siatkówki :zakochany:
:crylol:Cała prawda:/
totylkojaszaraq@fotka.pl
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.