sarya2
Posty: 248 (po ~94 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
sarya2
  3 stycznia 2011 (pierwszy post)

bry wieczór :)
w końcu ustrzeliłam idealną sukienkę i zastanawiam się nad dodatkami do niej:


zastanawiam się zwłaszcza nad butami i torebką.
buty wypatrzyłam takie:

ale nie wiem, czy taka ilość falbanek nie byłaby przesadą.. lepiej założyć zwykłe peep toe w beżowym/czarnym kolorze?

na torebkę nie mam żadnych pomysłów.

mogę liczyć na pomoc?

miłego wieczoru/nocy!
:)

Darunia511
Darunia511
  4 stycznia 2011
sarya2
sarya2: ale nie wiem, czy taka ilość falbanek nie byłaby przesadą.. lepiej założyć zwykłe peep toe w beżowym/czarnym kolorze?

Przesada. W ogóle jak dla mnie takie imitacje kozaków z odkrytymi palcami sa okropne, raz ze ohydne, dwa bez sensu. Będziesz teraz łazić z odkrytymi palcami? Bo w rajstopach to juz w ogóle... Taki sam bezsens jak sandały z gorą jak od zimowych butów...
Ja bym założyła takie jak ma ona: http://www.photoblog.pl/zenibyfajnie/72090887
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przesada. W ogóle jak dla mnie takie imitacje kozaków z odkrytymi palcami sa okropne, raz ze ohydne, dwa bez sensu. Będziesz teraz łazić z odkrytymi palcami? Bo w rajstopach to juz w ogóle... Taki sam bezsens jak sandały z gorą jak od zimowych butów...

JW.

Poza tym wyglądają mega ciężko i nie pasują do sukienki.
sarya2
Posty: 248 (po ~94 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
sarya2
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym założyła takie jak ma ona: http://www.photoblog.pl/zenibyfajnie/72090887


ja mama wrażenie, że będzie to wyglądało trochę.. mdło ?
poza tym, nie mam pojęcia co do torebki przy takich butach ? :woot::woot: mogłabym odpalić coś całkiem z innej bajki i z bardziej wyrazistym kolorem to połączyć, np granatem?
luk7
luk7
  4 stycznia 2011
sarya2
sarya2: ale nie wiem, czy taka ilość falbanek nie byłaby przesadą.. lepiej założyć zwykłe peep toe w beżowym/czarnym kolorze? na torebkę nie mam żadnych pomysłów.


wizualnie wygląda w miare ok.
Kwestia tego czy jest dobrze dopasowana,bo głównie o to chodzi,a nie o samą kolorystyke,przeszycia.

Obuwie polecam w kolorystyce kontrastowej np. fajna szarość ze skory nubukowej.
Jeśli chodzi o dodatki to polecam torebke w podobnej szarości ktora bedzie sluzyc nie tylko na wybrana okazja.Coś w desen torebki duetu PB

Bizuterie polecam jakąś czarna w kolorze czarnym.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2011
sarya2
sarya2: na torebkę nie mam żadnych pomysłów.


torebka w kolorze czerwonego wina?
jesli zdecydujesz sie na buty w tym samym kolorze co sukienka, to torebka i dodatki powinny byc w kontrastowym kolorze, bys nie wygladala mdlo.

sarya2
sarya2: ale nie wiem, czy taka ilość falbanek nie byłaby przesadą..


nie widze sukienki na tobie, ale wydaje mi sie ze fajnie wyglada :)

sarya2
sarya2: to połączyć, np granatem?


moze byc.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  4 stycznia 2011

Te buty zdecydowanie nie pasują do sukienki i bynajmniej nie chodzi o kolorystykę. Są zbyt masywne, wyglądają na ciężkie buciory, które nijak mają się do sukienki.
Buty polecam w kolorze sukienki. Coś w stulu tych, które pokazała Darunia. Jeśli chodzi o torebkę - zważając na to, że sukienka ma falbanki i marszczenia - postaw na minimalizm, zwykła kopertówka będzie idealna.
Dodatki w szarościach, czerni.

assworship
assworship
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Te buty zdecydowanie nie pasują do sukienki


jestem innego zdania, jesli ma dlugie zgrabne nogi, te buty dodadza jej uroku.
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem innego zdania, jesli ma dlugie zgrabne nogi, te buty dodadza jej uroku.

Nie chodzi o długość nóg, tylko o fason sukienki. Gdyby założyła te buty, całość byłaby zbyt przesycona zbyt dużą ilością falbanek.
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: byłaby zbyt przesycona zbyt

Powtórzenie, mea culpa.
sarya2
Posty: 248 (po ~94 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
sarya2
  4 stycznia 2011

małe sprostowanie: sukienka na wcześniejszym zdjęciu może wyglądać jakby skłądała się z samych malutkich falbanek, ale w rzeczywistości wygląda mniej więcej tak:


właśnie co do dodatków, to właśnie u Kelly mi czegoś brakuje :(

luk7
luk7: Obuwie polecam w kolorystyce kontrastowej np. fajna szarość ze skory nubukowej. Jeśli chodzi o dodatki to polecam torebke w podobnej szarości ktora bedzie sluzyc nie tylko na wybrana okazja.Coś w desen torebki duetu PB


a co do szarości, dostałam na gwiazdkę szaro-białą torebkę, jej większość pokrywa jednak białe futerko i nie wiem, czy nie gryzło by się to za bardzo ze słodko-falbaniastą sukienką?
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  4 stycznia 2011
sarya2
sarya2: małe sprostowanie: sukienka na wcześniejszym zdjęciu może wyglądać jakby skłądała się z samych malutkich falbanek, ale w rzeczywistości wygląda mniej więcej tak:

Mimo wszystko te buty raczej nie pasują.
Są za ciężkie, zbyt masywne.
Kojarzą mi się tak samo jak założenie glanów do sukienki na lato.

Lepiej wyglądać skromnie niż jak choinka ;)

Jest tyle innych butów w podobnej kolorystyce. No cokolwiek. Na pewno coś znajdziesz.

Ewentualnie jak chcesz jakoś skontrastować lub urozmaicić strój, poszukaj czegoś w tym stylu może :woot:

http://allegro.pl/czarne-szpilki-czolenka-cieliste-czerwona-p-37-i1373545263.html

I wtedy czarne dodatki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.