dziewczyna123hey
dziewczyna123hey
  3 stycznia 2011 (pierwszy post)

hej co sadzicie o dziewczynach które w wieku15 lat nie miały miesiączki

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takim dziewczynom polecam wywar z moscirzebu

Następna :crylol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Następna

ty sie mozesz smiac, ale autorka tematu jeszcze mi podziekuje za tak cenna rade :tak:
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ty sie mozesz smiac, ale autorka tematu jeszcze mi podziekuje za tak cenna rade

Sama stosuję wyciąg z mościrzębu, bardzo sobie chwalę, leczyłam nim zapalenie skarpetek i łupież zmotoryzowany :tak:
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sama stosuję wyciąg z mościrzębu, bardzo sobie chwalę, leczyłam nim zapalenie skarpetek i łupież zmotoryzowany

no widzisz, moscirzab dziala takze swietnie na problemy z hormonami itp, wiec polecanie go jest jak nabaardziej na miejscu w takich przypadkach :tak:
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moscirzab dziala takze swietnie na problemy z hormonami

I nie tylko. Działanie mościrzębu oscyluje na poziomie działania ryby, która jest dobra na wszystko. :tak:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej co sadzicie o dziewczynach które w wieku15 lat nie miały miesiączki


Sądze, że są bardzo fajne, pewnie mają kupe kasy i modne ciuchy.

:crylol:

pisz jakies sensowne wątki
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie tylko. Działanie mościrzębu oscyluje na poziomie działania ryby, która jest dobra na wszystko.

dlatego kazdy z nas codziennie rano powinien na sniadanie wraz z sushi wypic choc szklanke wywaru z moscirzebu :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.