latynoska6
latynoska6
  2 stycznia 2011 (pierwszy post)

Za 2 tygodnie idę do dermatologa chce usunąć sobie pieprzyki z ciała i twarzy mam ich dość dużo! :(
Niektóre powstały mi przez ubiegłe lato w necie przeczytałam ze to są plamy soczewicowate... i można je podobno usunąć laserowo prawda? Nie mam jakoś dużo takich wielkich pieprzyków tylko talie małe drobne i to mnie strasznie wkur**wia!
Mam wiec pytanie o co zapytać panią dermatolog aby mnie nie zbyła??
Chce się ich pozbyć a jak za 2 tygodnie usłyszę ze to niemożliwe to się załamie :((((

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  2 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam jakoś dużo takich wielkich pieprzyków tylko talie małe drobne i to mnie strasznie wkur**wia!


Ja też miałam wielki pieprzyk z boku na nodze, dokładnie na udzie. Bardzo przeszkadzało mi to w lato i krępowało w pracy, a jestem tancerką. Maskowałam go korektorem, ale bywało, że schodził kiedy się spociłam albo kiedy o coś otarłam nogą. W zeszłym roku przed wakacjami go usunełam, miał średnicę ok 1,3 cm i był idealnie okrągły, brązowy. Niestety pozostała dosyć duża blizna, tak więc nie wiem co jest lepsze ;-) czy ta blizna, czy ten pieprzyk...
SoDope
SoDope
  2 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam wiec pytanie o co zapytać panią dermatolog aby mnie nie zbyła??

ale co Ty chcesz ją zapytać ? czy nie masz raka ?
Darunia511
Darunia511
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy ta blizna, czy ten pieprzyk...

Na blizny masc sobie kup
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na blizny masc sobie kup


Ta, teraz to se moge ;-)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 stycznia 2011

Moja rada : nie opalaj się przez durszlak.

A na serio :

Konto usunięte
Konto usunięte: Plamy soczewicowat

Leczenie:
Laseroterapia laserem CO2, usunięcie chirurgiczne, elektrokoagulacja; częste wznowy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

zelka
Posty: 6563 (po ~68 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 44
zelka
  3 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Laseroterapia laserem CO2,

nie polecam - byłam na pierwszym zabiegu, ładnie zeszło sie zagoiło została blizna, lecz po 2 tygodniach znów sie pojawiło, więc znów poszlam usunąć, zapłaciłam za kolejny zabieg i znów mam pieprzyk.
chcę niedługo sie wybrać do chirurga, aby zapytać się czy moge chirurgicznie, bo mam go na nosie i kiedy bylam usuwać go wlasnie za pierwszym razem, polecono mi laserem i teraz tego żałuje,bo wyrzuciłam ponad 300zł w błoto.
Life more, think less
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 stycznia 2011
zelka
zelka: nie polecam - byłam na pierwszym zabiegu, ładnie zeszło sie zagoiło została blizna, lecz po 2 tygodniach znów sie pojawiło, więc znów poszlam usunąć, zapłaciłam za kolejny zabieg i znów mam pieprzyk. chcę niedługo sie wybrać do chirurga, aby zapytać się czy moge chirurgicznie, bo mam go na nosie i kiedy bylam usuwać go wlasnie za pierwszym razem, polecono mi laserem i teraz tego żałuje,bo wyrzuciłam ponad 300zł w błoto.

No tak to jest, często się wznawia. Trzeba to po prostu zaakceptować.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

machu221
machu221
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam wiec pytanie o co zapytać panią dermatolog aby mnie nie zbyła??


czy lubi oglądać M jak miłość :D
pokahontazz
pokahontazz
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety pozostała dosyć duża blizna,

ja też miałam usuwany dość duzy, bo był pod cyckiem i zawadzał o stanik i też została mi blizna wielkości tego pieprzyka, nie zmniejszyła się ani trochę przez 10 lat, więc juz się raczej nie zmniejszy...

Konto usunięte
Konto usunięte: Chce się ich pozbyć a jak za 2 tygodnie usłyszę ze to niemożliwe to się załamie :((((

w zwiazku z tym co napisałyśmy nie napalaj się tak na to usuwanie, byc może wystarczą jakieś dobre kremy rozjaśniające, idź do dobrego dermatologa, powinien wiedziec, jakie wyjście jest najlepsze...
Owieczka
Owieczka
  3 stycznia 2011

miałam usuwane chirurgicznie [za laser trzeba płacić, przynajmniej u mnie] i mam okrutne blizny, większe od tych pieprzyków... smaruję maścią ale nic nie schodzą... Ale w sumie moje pieprzyki były niebezpieczne, więc cieszę się że są usunięte.. jeśli chodzi tylko o estetykę, to już lepiej nie usuwać

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.