AlfredBomb
AlfredBomb
  31 grudnia 2010 (pierwszy post)

polki to najbrzydsze kobiety
udowodnijcie mnie zle

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w wielu krajach polki są rarytasem.

szlam ze znajoma polka po nowym jorku i sobie normalnie rozmawialysmy i jacys obcy podeszli do nas i pytaja "from Poland ? Polish women are beautiful " :ziober2:
Jasmina
Jasmina
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: szlam ze znajoma polka po nowym jorku i sobie normalnie rozmawialysmy i jacys obcy podeszli do nas i pytaja "from Poland ? Polish women are beautiful "

Tak, bo Amerykanki też nie są za ciekawe, najczęściej utyte no i kompletnie nie mają gustu, przynajmniej to widać na ulicach..
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  31 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: kompletnie nie mają gustu, przynajmniej to widać na ulicach..

o tak ... jedna widzialam w pizamie w centrum handlowym a inna w jednym budzie takim a w drugim takim. ;D no i jak nie sa bardzo otyle to sa bardzo chude. a te przecietne to przyjezde ;D
Jasmina
Jasmina
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o tak ... jedna widzialam w pizamie w centrum handlowym a inna w jednym budzie takim a w drugim takim. ;D no i jak nie sa bardzo otyle to sa bardzo chude. a te przecietne to przyjezde ;D

Tak, albo z grzebieniami czy lokówkami we włosach w sklepie też się trafiają co u nas jest nie do pomyślenia :crylol:
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  31 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: Tak, albo z grzebieniami czy lokówkami we włosach w sklepie też się trafiają co u nas jest nie do pomyślenia

aha. o tym nie słyszałam! ;D a po za tym nawet te bogate ubierają się w " łachy "... dziwne
Jasmina
Jasmina
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: aha. o tym nie słyszałam! ;D a po za tym nawet te bogate ubierają się w " łachy "... dziwne

Bo nie maja gustu ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 grudnia 2010

dziwi mnie, ze w temacie odzywa sie mod i dalej nie jest zamkniety, jakbyscie nie widzieli, ze to trol.

Jasmina
Jasmina
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dziwi mnie, ze w temacie odzywa sie mod i dalej nie jest zamkniety, jakbyscie nie widzieli, ze to trol.

Ale temat przyjął się dlatego nie jest zamknięty. Jest o czym dyskutować i jest tematycznie właściwy.
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: Ale temat przyjął się dlatego nie jest zamknięty. Jest o czym dyskutować i jest tematycznie właściwy.

no jesli rasistowskie tematy sa tematycznie wlasciwe, to chyba musze przestac sie wypowiadac na tym forum.
Jasmina
Jasmina
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no jesli rasistowskie tematy sa tematycznie wlasciwe, to chyba musze przestac sie wypowiadac na tym forum.

Ja tak tego nie odebrałam jako rasistowski temat. Rasizm to nie jest prześladowanie kogoś z tytułu urody tylko z tytułu pochodzenia czy koloru skóry.
Jasmina
Jasmina
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: polki to najbrzydsze kobiety

To może Ty udowodnij, że masz rację.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  1 stycznia 2011
luk7
luk7: w emiratach jak slysza polish,czech,rusia to lapia za tylki bo wiedza ze wiekszosc leci na hajs

no dokladnie tak jest :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.