oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  29 grudnia 2010 (pierwszy post)

czy krem zmieszany z podkładem jest dobry,[nie robi plam, poprawia koloryt itp.] chcialabym go sobie zrobic gdyż źle mi sie rozpowadza mój podkład po twarzy z synergen-u ,;/

pozdrawiam;-]

ChicaBombb
ChicaBombb
  29 grudnia 2010

czasem tak robie, ale nie za czesto. zazwyczaj najpierw krem i po paru minutach podklad, wtedy skora dobrze wchlonie skladniki:)

Szczurzyca
Szczurzyca
  29 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy krem zmieszany z podkładem jest dobry,[nie robi plam, poprawia koloryt itp.

Da się przeżyć, ale nie lepiej kupić lepszy podkład?
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  29 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: synergen

no ja się nie dziwie . bodajże w Niemczech on niecale euro kosztuje .... wiec na pewno jest bez szalu. zainwestuj w coś lepszego
razotka
razotka
  29 grudnia 2010

ja tak nie robie bo moja skora za szybko sie siweci jak naloze krem

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  29 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy krem zmieszany z podkładem jest dobry,[nie robi plam, poprawia koloryt itp.] chcialabym go sobie zrobic gdyż źle mi sie rozpowadza mój podkład po twarzy z synergen-u ,;/

Odpowiedź uzyskasz po nałożeniu go na twarz, po uprzednim zmieszaniu z tym kremem. Każda skóra inaczej "reaguje" na podkład i tym bardziej na takie mieszanki, więc nie ma sensu, żebyś pytała na forum, bo i tak nie uzyskasz satysfakcjonującej odpowiedzi.
Swoją drogą, zainwestuj w lepszy podkład, bo z doświadczenia wiem, że kosmetyki Synergen nie są najlepszej jakości.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy krem zmieszany z podkładem jest dobry


Ja tak robie kiedy chce aby podkład miał mniejszą siłę krycia.
Szczurzyca
Szczurzyca
  29 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja się nie dziwie . bodajże w Niemczech on niecale euro kosztuje .... wiec na pewno jest bez szalu. zainwestuj w coś lepszego

Podkład istotnie mają kiepski, ale ich korektor w sztyfcie jest całkiem niezły.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.