BillieJean58
BillieJean58
  28 grudnia 2010 (pierwszy post)

1.Jaki makijaż aby powiększyć "optycznie" oczy.? (uwzględniając fioletowe prawie cienie pod oczami)
2.Jak prawidłowo nakładać podkład.?
3.Kupiłam cienie, niestety sypią się. Jest jakiś sposób czy do śmietnika.?

Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Kupiłam cienie, niestety sypią się. Jest jakiś sposób czy do śmietnika.?

Możesz spróbować z bazą do cieni albo płynem Duraline;p

A.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jak prawidłowo nakładać podkład.?

aa taką gąbeczkę co nje ? I mało bo będzie widać :ziober2:

Moja wiedza w tym temacie nie zaszalała :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Metaluga
Metaluga
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Kupiłam cienie, niestety sypią się. Jest jakiś sposób czy do śmietnika.?

Spróbuj z bazą pod makijaż, ale jeżeli jest to tanie gówno to i tak się będzie sypać,
miałam kilka takich z niższych półek bo myślałam, ze z bazą dadzą radę, ale sie pomyliłam.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jak prawidłowo nakładać podkład.?

Nakładaj podkład zwilżoną gąbką. Zacznij od nasady nosa rozprowadzając promieniście po czole w kierunku linii włosów. Nakładając podkład na grzbiet nosa, poprowadź gąbkę na skrzydełka nosa i dalej okrężnymi ruchami na policzki. Nie zapomnij o powiekach, a szczególnie wewnętrznym kąciku oka. Kolejno nakładaj wokół ust, na brodzie i dobrze rozetrzyj na kości żuchwy kończąc tuż pod nią (nie nad nią!). Nie zapomnij wykończyć nakładanie podkładu na skroniach, przy uszach i wzdłuż linii włosów i brwi.

Tak piszą "eksperci", ja nakładam po swojemu, na szybko.
Zwracam tylko uwagę na to aby był nałożony równomiernie i żeby był jak najmniej widoczny.
adra1992
adra1992
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jaki makijaż aby powiększyć "optycznie" oczy.? (uwzględniając fioletowe prawie cienie pod oczami)

Co do powiększania oczu najlepiej używać jasnych cieni, nie używać kredki od wewnętrznej strony oka, nie łączyć cieni (czy tez kredki) z dolną powieką...
co do sińców to nie wiem, też takie mam, wydaje mi się (może tlyko wydaje), że błyszczące cienie na powiekach troszkę kamuflują sińce.
Gdzieś czytałam żeby najjaśniejszy cień (odrobinkę) dać na środek górnej powieki, to ponoć powiększa oko.
Fachowcem nie jestem.
Owieczka
Owieczka
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jaki makijaż aby powiększyć "optycznie" oczy.? (uwzględniając fioletowe prawie cienie pod oczami)

wytuszować dolne i górne rzęsy, od wewnątrz,na dole białą kredką, perłowe cienie, na górnej powiece możesz przedłużyć kreskę poza oko



Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jak prawidłowo nakładać podkład.?

http://ibeauty.pl/artykuly,1,43,56,jak-nakladac-podklad

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Kupiłam cienie, niestety sypią się. Jest jakiś sposób czy do śmietnika.?

spróbuj nakładać wilgotną pacynką lub bezpośrednio wilgotnym palcem
adra1992
adra1992
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Kupiłam cienie, niestety sypią się. Jest jakiś sposób czy do śmietnika.?

Też mam jedne sypiące się. Oprócz bazy, łatwiej się takie dziadostwo nakłada palcem, bo z pedzelka czy gąbeczki się sypie po całej twarzy.
Ale na super efekty nie licz :mrgreen:
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nakładaj podkład zwilżoną gąbką. Zacznij od nasady nosa rozprowadzając promieniście po czole w kierunku linii włosów. Nakładając podkład na grzbiet nosa, poprowadź gąbkę na skrzydełka nosa i dalej okrężnymi ruchami na policzki. Nie zapomnij o powiekach, a szczególnie wewnętrznym kąciku oka. Kolejno nakładaj wokół ust, na brodzie i dobrze rozetrzyj na kości żuchwy kończąc tuż pod nią (nie nad nią!). Nie zapomnij wykończyć nakładanie podkładu na skroniach, przy uszach i wzdłuż linii włosów i brwi.

ciekawe ile czasu to zajmuje .
ja rozprowadzam palcami i też jest dobrze .
Jasmina
Jasmina
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jaki makijaż aby powiększyć "optycznie" oczy.? (uwzględniając fioletowe prawie cienie pod oczami)

* jasne cienie do oczu
* kreska na górnej powiece
* podkręcone rzęsy
* biała kredka na śliskiej powiece
* sztuczne rzęsy
ChicaBombb
ChicaBombb
  28 grudnia 2010

skoro jestesmy przy makijazu oczu- jak sie malowac przy opadajacych powiekach?

Jasmina
Jasmina
  28 grudnia 2010
ChicaBombb
ChicaBombb: skoro jestesmy przy makijazu oczu- jak sie malowac przy opadajacych powiekach?

Kreske kredką albo eyelinerem na końcu w zewnętrznym kąciku kierować ku górze, do tego cienie do oczu, ciemniejszym kolorem wyciągnąć cień ku górze. Można też dokleić kępki sztucznych rzęs w zewnętrznym kąciku oka, dając efekt migdałowego kształtu oka.
pijana
pijana
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jak prawidłowo nakładać podkład.?

Ja nakładam palcami, wcześniej rozgrzewając go na grzbiecie dłoni, aby lepiej stopił się ze skórą. No i nakładamy też na szyję, dobrze rozprowadzamy przy uszach, aby nie było maski.
Metaluga
Metaluga
  29 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe ile czasu to zajmuje . ja rozprowadzam palcami i też jest dobrze .

Ja tak samo, nie wyobrażam sobie, że przed wyjściem "po bułki" mam siedzieć w łazience kilka godzin.
Dla mnie liczy się szybkość, a jakoś źle nie nakładam, bez tych technik wielkich ekspertów.
Nie mam czasu na pindrzenie się.
ChicaBombb
ChicaBombb
  29 grudnia 2010

ostatnio lubie nakladac podklad pedzlem, wczesniej uzywalam kompaktow, jak i palcami.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jaki makijaż aby powiększyć "optycznie" oczy.? (uwzględniając fioletowe prawie cienie pod oczami)


tak jak radza dziewczyny, odrzuc ciemne kolory, cienie, kredki wewnatrz oka i przy wewnetrznym kaciku
masz filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=q3XqfDV4SGU na youtube tego pelno, sama czasem korzystam ;)
jasno w kaciku, ciemno na zewnatrz:




Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jak prawidłowo nakładać podkład.?


prawidlowo pewnie nie nakladam, ale u mnie dziala :mrgreen:
nakladam palcem :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Kupiłam cienie, niestety sypią się. Jest jakiś sposób czy do śmietnika.?


ja bym wyrzucila, ale czytalam tutaj, ze sa jakies podklady pod cienie :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.