Gotusiaaa
Gotusiaaa
  28 grudnia 2010 (pierwszy post)

No wlasnie , Sylwester juz tuz tuz, tak wiec mam pare pytan :D :

Jak poprawic cere przed impreza ?
Koloryt, wyglad, ? Moja jest szara, bura, pozbawona blasku, jak jej to przywrocic ?

Ide na domowke, mam zamiar zalozyc dzinsy , ale nie wiem jakiej bluzki szukac ?
Czy wypada tak isc na Sylwestra w domu ?
Jaka bizuteria ?
Jaka fryzura ?

Pozdrawiam, Gosia.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak wlosy uczesac ? Zrobic sobie loki ? czy nic szczegolnego z nimi nie robic ?

Ja pewnie bym nie cudowała :)
sylwik
sylwik
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jakiej firmy te cuda ?



np te ja lubie.
po pierwszej swietnie wychodzi peeling, drugiej sie nie zmywa tylko sciera, zrobic wieczorem i skora jest swietna nastepnego dnia:zakochany:
peelingu uzywam jakiego mam, nawet ostatnio do ciala joanny:lol:
ObywateI
ObywateI
  28 grudnia 2010

Nasmaruje mordę nivea, będę elegantisz.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ide na domowke, mam zamiar zalozyc dzinsy , ale nie wiem jakiej bluzki szukac ?


Jeansy, na sylwestra? Ja też idę na domówkę, ale zakładam leginsy i tunikę w panterkę. :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak poprawic cere przed impreza ? Koloryt, wyglad, ? Moja jest szara, bura, pozbawona blasku, jak jej to przywrocic ?

Najlepiej maseczkę odświeżającą, poprawiającą koloryt. Są fajne maseczki tzw 'bankietowe', napinają skórę, wygładzają.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wypada tak isc na Sylwestra w domu ?

Czemu nie.
Do jeansów jakaś bluzka na ramiączkach :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a polecicie jakis korektor do zatuszowania wypryskow ?


Jak robiłam kurs na makiijaż to kupiłam korektor na którym uczylismy się robić makijaz, glownie mielismy z tej firmy podklady i korektory, w takim słoiczku plastikowym, żele do tipsów często w takich są. Jansen perfect blend na nim pisze, jest świetny, przykrywa dosłowanie wszystko, dobrany w dobrym kolorze jest niewidoczny. Ja bardzo chwalę.
razotka
razotka
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak poprawic cere przed impreza ? Koloryt, wyglad, ? Moja jest szara, bura, pozbawona blasku, jak jej to przywrocic ? Ide na domowke, mam zamiar zalozyc dzinsy , ale nie wiem jakiej bluzki szukac ? Czy wypada tak isc na Sylwestra w domu ? Jaka bizuteria ? Jaka fryzura ?

pewnie peeling, zero wyciskania, krem odżywczy a jak masz więcej czasu to polecałabym przez kilka dni intensywnie wodę pić. Kostki lodu kładzione wokół oczu zlikwidują lub zmiejszą sińce. Maseczka z brzoskwini banana lub winogrona na dekolt i twarz jest dobra bo odżywia i poprawia koloryt.
Ja na przykład idę na domówkę i nie mam problemu z tym, że idę w jeansach i bluzce. Oczywiście nie zakładam do nich zwykłego t-shirtu tylko coś wygodnego ale i "eleganckiego".
Darunia511
Darunia511
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak poprawic cere przed impreza ? Koloryt, wyglad, ? Moja jest szara, bura, pozbawona blasku, jak jej to przywrocic ? Ide na domowke, mam zamiar zalozyc dzinsy , ale nie wiem jakiej bluzki szukac ? Czy wypada tak isc na Sylwestra w domu ? Jaka bizuteria ? Jaka fryzura ?

O cere dba się cały rok, nie 3 dni.
madzia2143
madzia2143
  28 grudnia 2010

co do sylwestra. Chodziłam wczoraj 4h po mieście, zajrzałam do każdego sklepu i co? TANDETA! Wszędzie cekiny, satyna, jakieś doszywane cyrkonie.
Czy to zbyt wiele, prosić o coś dopasowanego i nieświecącego? :crylol:
jutro mam ostatnią szansę na upolowanie czegoś :ninja: ale normalnie krew mnie zalewa :ninja:

pijana
pijana
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak poprawic cere przed impreza ? Koloryt, wyglad, ? Moja jest szara, bura, pozbawona blasku, jak jej to przywrocic ?

Nie palić :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Ide na domowke, mam zamiar zalozyc dzinsy , ale nie wiem jakiej bluzki szukac ? Czy wypada tak isc na Sylwestra w domu ?

Pewnie, że wypada.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.