Milenka1020
Milenka1020
  28 grudnia 2010 (pierwszy post)

czesc. chcialabym sobie kupic cos oczyszcajacego do twarzy , cos na wągry :ble: i ogólnie na całą twarz. Mam cerę suchą. co polecacie?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: cos na wągry

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam cerę suchą.


Mam ten sam problem, tylko że mam tłustą skórę. Ja używam ten zielony żel do mycia przeciwbłyszczeniu i działa jednoczesnie na wągry i trądzik. Polecam krem z apteki
Dr Irena Eris Pharmaceris zielona seria T, krem intensywnie matujący akurat mam ale wągry mi się nie robią bo on działa ogólnie na trądzik.


Lubię też maseczkę z Bielendy taką dwufazowa z jednej strony ogórek a z drugiej limonka. Dobrze oczyszcza i nawilża.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja używam ten zielony żel do mycia przeciwbłyszczeniu i działa jednoczesnie na wągry i trądzik.


Z Clean & Clear zapomnialam dopisac.
anulka92nysa
anulka92nysa
  28 grudnia 2010

Mi jak do tej pory nic nie pomogło, a używałam już chyba wszystkiego ;/;/;/

animka
animka
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Z Clean & Clear zapomnialam dopisac.


Konto usunięte
Konto usunięte: Mam cerę suchą.

aha. powodzenia życzę.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 grudnia 2010
animka
animka: aha. powodzenia życzę.


Konto usunięte
Konto usunięte: , tylko że mam tłustą skórę. Ja używam ten zielony żel do mycia przeciwbłyszczeniu i działa jednoczesnie na wągry i trądzik.


CHYBA ZAZNACZYŁAM, ŻE JA MAM CERĘ TŁUSTĄ ALE NA WĄGRY MI POMAGA?

Przeciez wiem, ze moze wysuszyc skórę suchą, żadnej nowości nie napisałaś, napisałam, czego ja używam i co mi pomaga, nie kazałam nikomu kupować tego samego.
animka
animka
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: CHYBA ZAZNACZYŁAM, ŻE JA MAM CERĘ TŁUSTĄ ALE NA WĄGRY MI POMAGA?

nie krzycz.

Konto usunięte
Konto usunięte: co polecacie?

nikogo w tym temacie nie obchodzi, czego używasz do swojej tłustej cery. założycielka ma problem z wągrami i chce uzyskać porady. to tyle w tym temacie ode mnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam krem z apteki

po co polecasz, skoro to nie jest dla niej.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 grudnia 2010
animka
animka: nie krzycz.

Nie zauważyłam, aby był wykrzyknik ;-) napisałam drukowanymi, bo chyba nie doczytałaś :] :and:

animka
animka: po co polecasz, skoro to nie jest dla niej.


Jak to nie, jest dla cery z trądzikiem, wągry to takze trądzik, napisałam, że ja mam intensywnie matujący ale na zdjęciu jest normalizujący ;-) a z tego co wiadomo, wągry powstają wskutek utleniania sebum i łoju, więc trzeba normalizować pracę gruczołów, mimo, ze ma skórę suchą ;-)
razotka
razotka
  28 grudnia 2010

polecam iśc do dermatoloGa bo on dobierze pod Twoją skórę lekarstwo :)

animka
animka
  28 grudnia 2010

załamka po prostu :and:
amen.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 grudnia 2010
animka
animka: załamka po prostu amen.


Zresztą skąd możesz wiedzieć co jej pomoże ;-) napisałam czego ja używam i z jakiej serii co mogę polecić, a to, że Tobie wydaje się inaczej to nie moj problem, forum jest do dyskutowania a nie zakladania wszystkiego z gory ;-) zegnam
Paulinessa
Paulinessa
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zauważyłam, aby był wykrzyknik ;-) napisałam drukowanymi, bo chyba nie doczytałaś :]


No ale w netykiecie drukowane litery to krzyk :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale w netykiecie drukowane litery to krzyk :)


Te netykiety, nie cierpie tego, kieruje sie pisownią i zasadami z języka polskiego :P
Paulinessa
Paulinessa
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Te netykiety, nie cierpie tego, kieruje sie pisownią i zasadami z języka polskiego :P


Internet rządzi się też pewnymi zasadami, na szczęście :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.