Sebastian199999
Sebastian199999
  4 września 2019 (pierwszy post)

Mam takie kontrowersje pytanie.Ile według was mężczyzna powinien miec wzrostu ?Wiem ,że niektórych osób po prostu zaboli czyjeś zdanie ,ale trzeba po prostu to przełknąć ten ból dupy.
Zaczynamy ;-)

oam
oam
  5 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaczynamy ;-)
Nie wiem jak to wygląda u innych kobiet.. Ale ja jestem niska więc na pewno nie trafi się niższy ode mnie - chyba, że karzeł. Dla mnie każdy powyżej 160cm jest wysoki. :D
Myślę, że takie minimum 175cm. :)
Sebastian199999
Sebastian199999
  5 września 2019

Ja nie przypasuje się żadnej dziewczynie wzrostowo.Mam 177😂😂😂😂 i to jest wzrost według kobiet naganny🤣🤣😂😂

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  6 września 2019

ja wiele razy spotkałem sie z opinią że "prawdziwy mężczyzna zaczyna się od 180 cm w górę..."

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 września 2019

Na pewno nie powinien byc nizszy od kobiety, z ktora sie spotyka/tworzy zwiazek.

Z racji mojego wzrostu 178cm uwazam, ze juz bedzie ok ;)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
magdusz
Posty: 1 (po ~586 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
magdusz
  10 września 2019

Rzadkie sa przypadki, ze kobieta chce byc z mezczyzna nizszym niz ona - jesli tak jest to kobieta czuje sie "duza", jak slon w skladzie porcelany. Nie ma wiec zasady: jesli masz 1.73 to po prostu rozgladaj sie za drobniejszymi kobietami, zeby sie nie zatanawiac czemu Twoja wyzsza wybranka w ogole na Ciebie nie reaguje. Nie bedzie umiala Ci powiedziec "nie pociagasz mnie, bo jestes zbyt niski." To nie nasza wina, ze ktos jest nizszy, ze ktos zbyt wysoki, albo ze kobieta ma zbyt male cycki... no ale; niektorych rzeczy paradoksalnie Nie przeskoczysz :/ - tym jest wzrost. Powodzenia

Orinocoflow
Orinocoflow
  11 września 2019

Poruszmy moze wage kobiet - skoro facet zaczyna sie od 180cm to kobieta konczy sie na 65 kg xD

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  18 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro facet zaczyna sie od 180cm to kobieta konczy sie na 65 kg

i w ten oto sposób znika szerokie grono potencjalnych kobiet d83dde09
bri
bri
  23 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: "prawdziwy mężczyzna zaczyna się od 180 cm w górę..."

Prawdziwy facet zaczyna się od 6000 zł na rękę d83dde0d
Konto usunięte
Konto usunięte: o kobieta konczy sie na 65 kg xD

Prawdziwa kobieta kończy sie na 65kg, bo współcześni faceci nie są w stanie wiecej podnieść d83ddc17

Konto usunięte
Konto usunięte: Ile według was mężczyzna powinien miec wzrostu ?

To nie ma znaczenia, lepszy 165cm pewny siebie, stanowczy karakan niż 180cm zakompleksiony i sfrustrowany facet
Orinocoflow
Orinocoflow
  23 września 2019

6000 na reke, daj mi dwa lata a bedzie nawet wiecej...

Podniesc wiecej niz 65 kg spokojnie dam rade ale wole to robic na silowni...

Poza tym, kobieta wazaca wiecej niz jej facet?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.