MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  25 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Co według Was powinnien nosić 30 letni mężczyzna?

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

Jacek1982r
Jacek1982r
  25 kwietnia 2019
Moja koleżanka mówi by nosić to w czym się czuje dobrze:) a nie na pokaz bo twierdzą że tak wypada .
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  25 kwietnia 2019

Po raz kolejny albo robisz z siebie trola albo ja nie wiem. Noś to w czym się dobrze czujesz, ewentualnie dress code jeżeli Cię on obowiązuje. Dres dla faceta super - w domu.

W dzisiejszych czasach prawdziwych facetów już nie ma, zostają damy w rurkach.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  25 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: W dzisiejszych czasach prawdziwych facetów już nie ma, zostają damy w rurkach.
Widocznie tylko na takich trafiasz.
MikeOne
MikeOne: Co według Was powinnien nosić 30 letni mężczyzna?
Niby każdy powinien ubierać się tak jak lubi, aczkolwiek w dresie do biura bym nie poszła. :) Z obserwacji zauważyłam, że im mężczyzna jest starszy tym bardziej elegancko sie ubiera.
MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  25 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: anfet4minka: W dzisiejszych czasach prawdziwych facetów już nie ma, zostają damy w rurkach.Widocznie tylko na takich trafiasz.MikeOne: Co według Was powinnien nosić 30 letni mężczyzna?Niby każdy powinien ubierać się tak jak lubi, aczkolwiek w dresie do biura bym nie poszła. :) Z obserwacji zauważyłam, że im mężczyzna jest starszy tym bardziej elegancko sie ubiera.
myślałem że spotkam tu
stylistke lub styliste;-) , ale dziękuję za spostrzeżenie

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  25 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Po raz kolejny albo robisz z siebie trola albo ja nie wiem. Noś to w czym się dobrze czujesz, ewentualnie dress code jeżeli Cię on obowiązuje. Dres dla faceta super - w domu. W dzisiejszych czasach prawdziwych facetów już nie ma, zostają damy w rurkach.

albo robisz z siebie trolla? co to ma znaczyć. Wygląd zewnętrzny dużo mówi o człowieku 😄 tak Cię widzą tak Cię piszą.

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  26 kwietnia 2019
MikeOne
MikeOne: Wygląd zewnętrzny dużo mówi o człowieku 😄 tak Cię widzą tak Cię piszą.anfet4minka

Dla płytkich osób i owszem ma, bo nie szata zdobi człowieka. No ale doświadczenie z wiekiem przychodzi.

Kiedyś wojsko robiło z ciap facetów, wojska nie ma to i ciapy po ziemi chodzą..

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: MikeOne: Wygląd zewnętrzny dużo mówi o człowieku 😄 tak Cię widzą tak Cię piszą.anfet4minka Dla płytkich osób i owszem ma, bo nie szata zdobi człowieka. No ale doświadczenie z wiekiem przychodzi. Kiedyś wojsko robiło z ciap facetów, wojska nie ma to i ciapy po ziemi chodzą..


A co z ciebie zrobi prawdziwa kobiete?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 kwietnia 2019
MikeOne
MikeOne: Co według Was powinnien nosić 30 letni mężczyzna?

Czyste ubrania
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 kwietnia 2019
MikeOne
MikeOne: Co według Was powinnien nosić 30 letni mężczyzna?


MikeOne
MikeOne: myślałem że spotkam tu stylistke lub styliste;-) , ale dziękuję za spostrzeżenie

Zarost wypielęgnowany jest w modzie. A ciuchy rzecz drugorzędna, dobierasz do okazji. No wiesz, raz masz takie, raz inne a to znowu jesteś nago.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  3 maja 2019

Powinien nosic gruby portfet. Wiekszosci kobiet tyle do szczescia wystarcza 😂

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  3 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: owinien nosic gruby portfet. Wiekszosci kobiet tyle do szczescia wystarcza 😂


Ciotka :P w dzisiejszych czasach wystarczy telefon, a i tak wszystko nim kupisz ;D

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 maja 2019
anfet4minka
anfet4minka: Przeczytajmojopis: owinien nosic gruby portfet. Wiekszosci kobiet tyle do szczescia wystarcza 😂Ciotka :P w dzisiejszych czasach wystarczy telefon, a i tak wszystko nim kupisz ;D

Ale ten tel.tez musi być wypasiony 😜
Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  4 maja 2019
MikeOne
MikeOne: Co według Was powinnien nosić 30 letni mężczyzna?


Ja bynajmniej noszę to co jest mi wygodne i to co lubię. Kiedyś się patrzało na opinie innych teraz już to umarło ;)

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

oam
oam
  5 maja 2019
Hovik
Hovik: Kiedyś się patrzało na opinie innych teraz już to umarło ;)
Jeszcze wiele lat musi minąć by to umarło :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.