KamilaTyrek
wpis jest ukryty
ASZABENE
ASZABENE
  22 listopada 2018

Siema ,gdzieś tutaj jest koleś z komoleksem niskiego wzrostu ,jestem pewien ,że będzie bardzo chętny na taki pomysł.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  22 listopada 2018

Nigdy tego nie zrozumiem po co mezczyzni w ten sposob chca sobie dodawac pare cm.
Taaaak, zaraz beda ataki, ze jestem feministka, bo kobiety chodza na obcasach.
Jest jednak roznica, bo obcas od 6cm w gore poprawia sylwestke kobiecie, ktora zdecydowanie lepiej sie prezentuje te pare cm wyzsza i podciagnieta.
Co do 2cm w przypadku mezczyzn jest to smieszne. Bo to randka, zaczynasz znajomosc od "oszukiwania" to tak jak kobiety przychodza z "tapeta", a potem sie okazuje, ze wyglada zupelnie inaczej. ;D

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  22 listopada 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie wiem czy to jest super sprawa. Np facet ubierze buty co podwyższają na randkę kobieta patrzy wysoki chłop to fajnie, potem kobieta zaprasza go do domu na coś tam załóżmy facet ściąga buty, potem idzie do salony do niej kobieta się paczy z dziwieniem co ci się stało przecież byłeś wysoki, facet odpowiada to przez takie buty co podwyższają do góry, i tu może być zdziwka.

Konto usunięte
Konto usunięte: ,gdzieś tutaj jest koleś z komoleksem niskiego wzrostu ,jestem pewien ,że będzie bardzo chętny na taki pomysł.

Dla takich ludzi był by to super pomysł.
HardStyled83ddd0a
ASZABENE
ASZABENE
  22 listopada 2018

Dla ludzi z metrem osiemdziesiąt wzrostu i kompleksem niższości super sprawom jest psychiatra.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie co sądzicie o butach podwyższających dla facetów? Znalazłam reklamę w

Sądzę że jest to zwykły spam. User założył konto specjalnie po to by w jedynym swym poście wymienić nazwę firmy. Od dodania posta się nie loguje.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  24 listopada 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Co do 2cm w przypadku mezczyzn jest to smieszne.


Rozumie że żarty. Przecież w miarę normalne buty mają 2,5 cm obcas.

Ja w takich butach chodziłem normalnie do płaszcza zimowego. Idealne. Miały świetny zimowy "bieżnik" i nie straszne kałuże, śnieg i lód. Oprócz ok 4-5 cm obcasa była duża podeszwa ponad 3 cm co sprawiało że dość ciężkie i trudno się było przyzwyczaić do prowadzenia samochodu. W połączeniu z moją i tak ciężką nogą dodatkowo trudne do jazdy takie cegły. Już takich nie mam ale nie ma też takich zim jak kiedyś.

Na randkę bym nie zakładał bo przy moim wzroście to ona powinnaby przyjść na szczudłach.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 listopada 2018

Buty podwyższające z reklamy powyżej mają w opisie 7 cm.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.