DamaPikowa
DamaPikowa
  4 listopada 2018 (pierwszy post)

ubrania przez internet?
Czy jestescie zadowoleni czy przewaznie rzeczywisty wyglad produktu nieco odbiega od zdjec w internecie?

DamaPikowa
DamaPikowa
  4 listopada 2018

Z jakich stron zamawialiscie i jakie opinie to pewnie nie mozecie napisac bo zaraz bedzie ze reklama :/

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  4 listopada 2018

Tak, często kupuje.

HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  5 listopada 2018

Nigdy nie kupuję ciuszków przez internet.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 listopada 2018

Najczęściej to buty. Pare razy skusiłam się na ubrania, ale sportowe.
Po jednym zakupie sukienki, w której wygladałam jak w worku, zakupów internetowych więcej nie robię.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tibauld
tibauld
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ubrania przez internet?

W ogóle nie kupuję, jedyne co nabywam przez internet to leki z Wrocławskiej apteki. Mają dosyć szybki czas dostawy.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ubrania przez internet? Czy jestescie zadowoleni czy przewaznie rzeczywisty wyglad produktu nieco odbiega od zdjec w internecie?


Nie jestem zwolenniczką kupowania ubrań przez internet.
Hmmm... po prostu, jakoś tak nie mam zaufania do takiej formy zakupów...
Wolę iść, przymierzyć, zobaczyć, jak coś będzie wyglądało po założeniu i ewentualnie przejść do kolejnego sklepu... W przypadku zakupów przez internet trzeba czekać, na zamówioną rzecz, by ją załozyć, a gdy nie bedzie leżała, tak, jak tego chcemy, traci się czas na odsyłane, czekanie na zwrot pieniędzy itd...
I najważniejsza kwestia... Zakupy, samo to chodzenie po sklepach, przymierzanie, ma swój urok... A ja lubie zakupy :D

Nie mam natomiast nic przeciwko kupowaniu w ten sposób książek.

Konto usunięte
Konto usunięte: Po jednym zakupie sukienki, w której wygladałam jak w worku, zakupów internetowych więcej nie robię.

To jest właśnie to ryzyko.
Wiekszosc tych rzeczy ładnie wyglada na zdjeciu...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  5 listopada 2018
Ostatnio edytowany: za 25 kwietnia 4504
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Wiekszosc tych rzeczy ładnie wyglada na zdjeciu...

Pewien znany serwis aukcyjny przez lata promował wstawianie zdjęć rzeczywistego przedmiotu. Niedawno mu się odmieniło i promują zdjęcia z wymogami większymi jak dla katalogów. A w katalogach wiadomo zdjęcia są wypieszczone.

Można to jeszcze zrozumieć przy sprzedaży nowych ubrań z kolekcji ale jak ktoś odsprzedaje używane to jest nieporozumieniem wstawiać zdjęcie sklepowego manekina w takim ubraniu.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  5 listopada 2018

Kupiłem kilka podkoszulek moro. Po drugim praniu, nawet mój kot by się w nie nie wcisnął.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  5 listopada 2018

Bo to były jednorazówki albo nie pierz w 80 oC

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  5 listopada 2018
Ostatnio edytowany: za 25 kwietnia 5869
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Wolę iść, przymierzyć, zobaczyć, jak coś będzie wyglądało po założeniu i ewentualnie przejść do kolejnego sklepu...

Wręcz mam odwrotnie. Nie lubię chodzić, przymierzać. Zazwyczaj jest tak, że ciężko jest mnie "ubraniowo" zadowolić, nic mi się nie podoba. Nowe ubrania które kupuję, niczym się nie różnią od tych starych znoszonych. Czarne podkoszulki. skórzane kurtki motocyklowe, czarne bluzy z kapturem, ewentualnie w paski plus ciężkie trepy, niezmienny styl od lat, od kiedy pamiętam. W necie to wszystko jest, szkoda że trzeba się liczyć z niepewnością zakupionego towaru.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewien znany serwis aukcyjny przez lata promował wstawianie zdjęć rzeczywistego przedmiotu. Niedawno mu się odmieniło i promują zdjęcia z wymogami większymi jak dla katalogów. A w katalogach wiadomo zdjęcia są wypieszczone. Można to jeszcze zrozumieć przy sprzedaży nowych ubrań z kolekcji ale jak ktoś odsprzedaje używane to jest nieporozumieniem wstawiać zdjęcie sklepowego manekina w takim ubraniu.


Osobiscie poczulabym sie oszukana kupujac uzywana rzecz, reklamowana jako nowke ;)

Mruczyslaw
Mruczyslaw: Kupiłem kilka podkoszulek moro. Po drugim praniu, nawet mój kot by się w nie nie wcisnął.

hahaha :)
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Zazwyczaj jest tak, że ciężko jest mnie "ubraniowo" zadowolić, nic mi się nie podoba.


Wybredny jestes :)
Mruczyslaw
Mruczyslaw: W necie to wszystko jest, szkoda że trzeba się liczyć z niepewnością zakupionego towaru.


Zdarzylo Ci sie kupic cos, a pozniej np. to reklamowac przez neta?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  7 listopada 2018
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Zdarzylo Ci sie kupic cos, a pozniej np. to reklamowac przez neta?

Zdarzyło się. Bardziej jednak chodziło o rozmiar, ale nie było aż tak wielkiego problemu z oddaniem, i zwrotem kasy. Nawet proponowali wymianę na inny rozmiar. Ja jednak wolałem już nie ryzykować, więc wolałem kasę.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  7 listopada 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Zdarzyło się. Bardziej jednak chodziło o rozmiar, ale nie było aż tak wielkiego problemu z oddaniem, i zwrotem kasy. Nawet proponowali wymianę na inny rozmiar. Ja jednak wolałem już nie ryzykować, więc wolałem kasę.

Ja zauwaylam, ze problemy z rozmiarami sa zazwyczaj w przypadku rzeczy z Chin... Np. idac casem, do jakiegos chinskiego marketu - zazwyczaj, jak potrzebuje cos, co wiem, ze np. zaloze tylko raz, rozmiar wypisany na metce zazwyczaj rozni sie wielkoscia, od odpowiadajacego mu rozmiaru w sklepie np. z polskimi ciuchami, lub jakims butiku w galerii
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  18 listopada 2018

Ubrania tylko przez internety xD Nie nawidzę chodzić po sklepach i przeciskać sie pomiędzy ludźmi. Zawsze na próbę zamawiam 2 sztuki Koszulek spodni i jakiś bluz. Jak przejdą próbę noszenia i prań (wiadomo nie skurczą się czy nie wyblakną przez 4-5 prań), to zamawiam potem u tego samego sprzedawcy cały czas. Głównie alledrogo lub Risardi.
Nie zamawiam u Chinoli ubrań, niby tanio, ale zawsze przyszły za małe lub sie wstępowały przy praniu, ale mam komu oddawać więc looz xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.