Unstoppable99
Unstoppable99
  13 października 2015 (pierwszy post)

Siemaneczko
Mam pytanie jak pozbyc sie tłuszczyku,oponki z brzucha...
Bo robie brzuch ale mam tluszcz na brzuchu i nie widac efektow... ,ale jak dotykam brzucha to czuc ze efekty są (małe ale są)

dynaminka
dynaminka
  17 października 2015

Witaj chłopcze

Polecam dużo ruchu (szczególnie pływanie, bieganie, chodzenie pieszo gdzie się da), słyszałam, że to dużo daje. Wyrzucenie słodyczy z diety i jedzenie 3 normalnych posiłków dziennie, bez podjadania. Do tego wyrzuć słodkie napoje i pij wodę mineralną zamiast tego. Najpierw redukcja masy, potem rzeźba

SiusiakZaglady
SiusiakZaglady
  20 października 2015

Dobra dieta koleżko Jak nie masz diety możesz napier.. brzuch ile tylko jesteś w stanie A i tak nie będzie efektów :)

krzysiekkowal123
krzysiekkowal123
  21 października 2015

Jak wyżej. Brzuch możesz robić do usranej śmierci a ten brzuch dalej będzie.. otłuszczony. W dużym skrócie, ogarniete odżywianie (nie koniecznie latanie z wagą jak wszyscy pseudo kulturyści trenerzy personalni) , dużo ruchu i konkretny trening siłowy. Jak chcesz odezwij się w prywatnej to chetnie podpowiem.

fashionelka
fashionelka
  24 października 2015
Ja kupiłam na stronie TREC'A kapsułki L KARNITYNA GREEN TEA , przy diecie i treningach w moim przypadku sprawdziła się, także śmiało mogę polecić.d83dde0a
krzysiekkowal123
krzysiekkowal123
  25 października 2015

Fajnie, tylko w tym przypadku uwierz że w 95% to zasługa treningu i diety :) ale gratuluje efektów, musialas się przykladac, nie ma co gloryfikować suplementów to po prostu mały dodatek

fashionelka
fashionelka
  25 października 2015

Ja chudłam ze 105kg, i moja praca nad redukcją tego wału byla katorgą...
jednak w 8 miesięcy dałam rade. ;)

krzysiekkowal123
krzysiekkowal123
  27 października 2015

Widok godny zazdrości, szczególnie że w rozsądnym czasie więc wnioskuję że bez żadnych głodówek i innych pierdół

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  28 października 2015

jak masz oponę to nie zbijesz jej jak będziesz robić tylko brzuszki, to ćwiczenie jest dobre na rzeźbę brzucha ale trzeba pierw się tego tłuszczu pozbyć...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.