amdA3891
amdA3891
  14 września 2015 (pierwszy post)

Trochę przeraża mnie dzisiejsza moda !!! Wiadomo że kobieta najlepiej wygląda w szpilkach, problem w tym że są bardzo niewygodne ale zmiana o 360* na brudne trampki to chyba nie do końca dobry wybór zwłaszcza gdy kobieta ubiera super ciuch a do niego ohydne adidasy ;p Przecież płaskie buty też mają klasę i nie są tak uciążliwe jak obcasy. Chętnie poznam zdanie męskiej i żeńskiej opinii na ten temat ;)

praksa
praksa
  15 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak widzę kobietę w ładnej kiecce i do tego ma ubrane sportowe adidasy to sorry,

aaa no to żenada i kompletne bezguście, ubierasz się na sportowo to ubieraj sportowe buty, kiecka elegancka i trampki to juz przesada, ja osobiscie nie widuje kobiet tak ubranych, moze akurat nie mijałam takich.
Ja w ogóle też nie uznaję kiecek za kolana, czy do kostek, nigdy nie ubiorę czegoś co przypomina worek.
amdA3891
amdA3891
  15 września 2015


Nie jestem projektantem butów i nigdy nie będę ale tak wyobrażam sobie ulepszenie niewygodnych obcasów ;)
praksa
praksa
  15 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: niewygodnych obcasów ;)

znam kobiety, które noszą tylko obcasy i im jest wygodnie, szpilki po 15 cm, nic je nie boli i nie czują sie w plaskich butach, moje nogi cierpią w takich butach, ja nawet w pracy nawet gdy mam zwykłe buty wygodne zdejmuje jak siedzę akurat, żeby nogi mi odpoczeły, kupiłam sobie do butów zwykłych nawet wkładki amortyzujące, żeby pięty mnie nie bolały i stopy od chodzenia, a ja raczej 8 godzin w ruchu jestem, do tego co dwa dni od 7 do 14 km sobie biegam czy jade rowerem, nogi i stawy potrzebują specjalnj troski gdy są ciagle w ruchu.
amdA3891
amdA3891
  15 września 2015

Najzabawniejsze jest gdy widzę kobiety na imprezkach jak po kilku godzinach zaczynają tańczyć boso albo zdejmują obcasy na 5 min. gdzieś w kącie ukradkiem bo ich nogi mają dosyć tej męki ;p
Jak to mówią, chcesz być piękna to cierp ;p
Czasami kobiety dają sobie same popalić w tym życiu, pytanie tylko dla kogo, czy to faktycznie dla facetów czy to bardziej rywalizacja kobiet, która wygląda lepiej ??

dynaminka
dynaminka
  15 września 2015

tylko balerinki!!!!!d83ddc97d83ddc9ad83ddc97d83ddc9ad83ddc9bd83ddc97d83ddc9bd83ddc9a

dynaminka
dynaminka
  15 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem projektantem butów i nigdy nie będę ale tak wyobrażam sobie ulepszenie niewygodnych obcas


hahaha, a co niby ten "amortyzator" da?
praksa
praksa
  15 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasami kobiety dają sobie same popalić w tym życiu, pytanie tylko dla kogo, czy to faktycznie dla facetów czy to bardziej rywalizacja kobiet, która wygląda lepiej ??

bardziej rywalizacja ,czasem widzę jak kobiety jedna drugą mierzy od góry do dołu, i paznokcie sobie oglądają, i opowiadają do jakich kosmetyczek chodza, jedna sztuczne rzęsy, druga znów coś tam wymysliła, ta kupila sobie taki ciuch tamta inny, i bardziej kobiety są skupione na ubraniach, babki chcą czuć sie pieknie, ale czasem też mam wrażenie, że bardziej zeby sie pokazać czy popisac przed koleżankami, niz dla siebie i swojej wygody.Kobiety lubią gadac o kosmetykach i ciuchach, bo w 90% babek to jedyne zainteresowanie w zyciu, u mnie w pracy to akurat dosłownie wszystkie takie sroki, nic innego tylko lusterko w glowie.
amdA3891
amdA3891
  15 września 2015

Stopa człowieka działa jak pompa krwi a wysoki obcas to blokada tej pompy, amortyzator ma za zadanie by ta stopa chociaż w minimalnym stopniu pracowała czyli dała możliwość funkcjonowania naszej pompy. No i druga sprawa całkiem prosta, amortyzacja to wygoda, tak samo sak w samochodzie, który bez amortyzatorów miałby tyle wygody co taczka w ogródku ;p

maqnifique
maqnifique
  20 września 2015

jak do teatru to trampki jak w góry to szpilki bo mają lepszą przyczepność.:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.