amdA3891
amdA3891
  14 września 2015 (pierwszy post)

Trochę przeraża mnie dzisiejsza moda !!! Wiadomo że kobieta najlepiej wygląda w szpilkach, problem w tym że są bardzo niewygodne ale zmiana o 360* na brudne trampki to chyba nie do końca dobry wybór zwłaszcza gdy kobieta ubiera super ciuch a do niego ohydne adidasy ;p Przecież płaskie buty też mają klasę i nie są tak uciążliwe jak obcasy. Chętnie poznam zdanie męskiej i żeńskiej opinii na ten temat ;)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  14 września 2015

Mam wrażenie, że fetyszysta balerinek się odezwał...

Konto usunięte
Konto usunięte: trampki to chyba nie do końca dobry wybór zwłaszcza gdy kobieta ubiera super ciuch a do niego ohydne adidasy

Trampki to nie adidasy.

To, że Tobie jakiś styl się nie podoba to jedno, drugie to gust który powinieneś uszanować.
Nie jesteś bogiem, uświadom to sobie.

Przytaczasz skrajności, przekoloryzowujesz.

Tutaj chodzi o umiejętność doboru stroju, tak aby całość ze sobą współgrała. Zarówno szplilki, adidasy czy trampki mogą świetnie wyglądać na kobiecej nodze i dodać smaku :-).
amdA3891
amdA3891
  14 września 2015

Ale chyba nie chcesz mi powiedzieć że białe brudne trampki pasują do czegokolwiek ?
Nawet facet w garniturze ubierający do tego adidasy nie będzie wyglądał zajebiście ;p
Ważne jest żeby kobiety miały wygodne obuwie ale niech to też jakoś estetycznie wygląda a nie jakby miała w domu tylko jedną parę trampków.

amdA3891
amdA3891
  14 września 2015

Mnie chodzi tylko o to że coraz więcej kobiet zaczyna być flejtuchowata, już chyba wystarczy że faceci są flejtuchami, niech kobiety nie podążają ich śladami bo zaczniemy zadawać sobie pytanie która płeć zalicza się do płci pięknej d83dde1c

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  14 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie chodzi tylko o to że coraz więcej kobiet zaczyna być flejtuchowata, już chyba wystarczy że faceci są flejtuchami, niech kobiety nie podążają ich śladami bo zaczniemy zadawać sobie pytanie która płeć zalicza się do płci pięknej

Oceniając innych warto spojrzeć na siebie.
ThePolishMrTrololo
ThePolishMrTrololo
  14 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Poznam zdanie męskiej i żeńskiej opinii na ten temat

Mojej nie poznasz opinii
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  14 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Mojej nie poznasz opinii

Nie musiałeś nabijać...
amdA3891
amdA3891
  14 września 2015

No ja czekam aż ktoś wyrazi opinię na ten temat po za mną i "esquilo". Chcę znać opinię mężczyzn i kobiet oraz kobiet o innych kobietach. Może brudne trampki to kobiecy protest " faceci nie starają się dla nas to my też mamy to gdzieś" ???

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  14 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Może brudne trampki to kobiecy protest " faceci nie starają się dla nas to my też mamy to gdzieś" ?

Tak.
amdA3891
amdA3891
  14 września 2015

Skoro tak to wyjaśnił się sens brudnych trampków ;P to protestujcie sobie, tylko oby nie za długo ;)

ThePolishMrTrololo
ThePolishMrTrololo
  14 września 2015

Kobiety całkowicie rozumiem was gdy zawzięcie opowiadacie dlaczego nie nosicie szpilek Wszak nie każda z was w nich gustuje i nie każde z nich są też tanie Inna sprawa że negatywnie wpływają na postawę i prowadzą do nadmiernych obciążeń ciała przy długotrwałym chodzeniu Naprawdę to wszystko wiem i szanuję noszenie balerinek , kapci , klapek , sandałów , conversów i wszystkiego co ma totalnie płaską podeszwę .

praksa
praksa
  15 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: ę s


w brudnych można chodzić szpilkach jak i w trampkach, to nie od buta zalezy czy jesteśmy schludni i czyści, tylko od tego co je nosi, trampki sa modne i prawie każdy ma jedną parę w domu tak jak jeansy.
Ja też mam nawet 2 pary, szpilek nie nosze, mam kilka par na lekkim korku wtedy gdy ubieram kieckę, ale w szpilkach moje nogi cierpią i kręgosłup, dlatego że stopa jest w nienaturalnym ukladzie i szkodzi całej postawie, szpilki są słodkie i eleganckie, ale tylko okazjonalnie.

amdA3891
amdA3891
  15 września 2015

Ja wiem że szpili są uciążliwe i niezdrowe bo wtedy stopa nie pompuje krwi i dostaje się od tego żylaków ale mnie zastanawia dlaczego kobiety wybierają trampki zamiast eleganckich płaskich butów, ja sam mam jedną parę trampków choć nie gustuję w trampkach bo moim zdaniem nie są eleganckie a druga sprawa nie spełniają egzaminu na imprezach poprzez miękką podeszwę źle się w nich tańczy a drugi problem to nieustanne czyszczenie białych elementów.
Ale białe trampki pokazują trochę prawdy o kobietach, że też potrafią być tak samo flejtuchowate jak facet ;)

praksa
praksa
  15 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wiem że szpili są uciążliwe i niezdrowe bo wtedy stopa nie pompuje krwi i dostaje się od tego żylaków ale mnie zastanawia dlaczego kobiety wybierają trampki zamiast eleganckich płaskich butów, ja sam mam jedną parę trampków choć nie gustuję w trampkach bo moim zdaniem nie są eleganckie a druga sprawa nie spełniają egzaminu na imprezach poprzez miękką podeszwę źle się w nich tańczy a drugi problem to nieustanne czyszczenie białych elementów. Ale białe trampki pokazują trochę prawdy o kobietach, że też potrafią być tak samo flejtuchowate jak facet ;)

pewnie im wygodniej, wszystko zalezy od tego do czego je noszą, każda kobieta posiada kilka par butów na jeden sezon, latem mam płąskie sandały, albo japonki, zima noszę kozaki oficerki brązowe,nie nosze białych butów zadnych, ani kozaków ani trampek, mam uczulenie na ten kolor butów, kojarzy mi się z byle Karyną z pod dyskoteki w remizie, i jak widzę kobiete w białych butach, to pierwsza myśl to tandeta ze wsi, ja tak to odbieram, pewnie tak na mnie działają jak na Ciebie trampki.
amdA3891
amdA3891
  15 września 2015

Wreszcie kobieta która mnie rozumie dlaczego mam uraz do trampków.
Mnie się wydaje że ta cała moda Trampków i Sneakers-ów to narzucenie ludziom czegoś co straciło na sprzedaży.
Jak widzę kobietę w ładnej kiecce i do tego ma ubrane sportowe adidasy to sorry, ale gdzie tu jest jeszcze mowa o jakimkolwiek stylu ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.