XzXLukas1989luksXz
XzXLukas1989luksXz
  31 maja 2015 (pierwszy post)

Takie pytanko kupilibyście oryginalny ciuch za 200 zł bo według mnie bez sensu kupować firmówki wydając tyle kasy !

Varsity
Varsity
  31 maja 2015

Pewnie.
Buty za 400zł
Spodnie za 220zł
T-shirt za 95zł
Snapback - 130zł

Moje pieniądze, które sam zarobiłem więc czemu mam sobie odmawiac tego co chce? Moim zdaniem to indywidualna sprawa każdego z osobna. Co i za ile kupuje. Nie, nie chwalę się tylko chciałem delikatnie sprowokować dyskusję :). Druga sprawa jestem za tym by kupywać ubrania produkowane w Polsce, dzięki czemu wspierasz rodzimy przemysł. Zamiast chińskich miliarderów którzy płacą miskę ryżu pracownikom :)

XzXLukas1989luksXz
XzXLukas1989luksXz
  31 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie. Buty za 400zł Spodnie za 220zł T-shirt za 95zł Snapback - 130zł Moje pieniądze, które sam zarobiłem więc czemu mam sobie odmawiac tego co chce? Moim zdaniem to indywidualna sprawa każdego z osobna. Co i za ile kupuje. Nie, nie chwalę się tylko chciałem delikatnie sprowokować dyskusję :). Druga sprawa jestem za tym by kupywać ubrania produkowane w Polsce, dzięki czemu wspierasz rodzimy przemysł. Zamiast chińskich miliarderów którzy płacą miskę ryżu pracownikom :)
to zależy też od wydatków jeśli ktoś ma większą wypłatę to spoko mi to nie przeszkadza moja wypłata wynosi 1040 zł więc nie za bardzo markowych kupuję a tym bardziej w chińskim nie ja tam mam w moim mieście taki zaufany sklep gdzie kupię też fajne ciuchy i dam zależy różnie czasami 70 zł góra najwyżej do 100 zł pozdrawiam
Varsity
Varsity
  31 maja 2015

Wiadomo, nie ma sensu przepłacać jeśli idzie coś taniej kupić. Jednakże nie kosztem jakości. Ja dając za koszulkę "stówę" oczekuje, że conajmniej 2-3 lata przeżyje.

boniwinter
boniwinter
  2 czerwca 2015

Zalezy na co. Bielizne, jeansy, plaszcze, kurtki, skarpetki kupuje ordżnalne:D reszta to kwestia mojego portfela...na ile mi wystarczy. Wole zaplacic wiecej i miec pewnosc, ze za pol roku nie bede musiala iść znowu na zakupy:)

Avatar użytkownika Izka94Izka94
Posty: 5 (po ~72 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 75
wpis jest ukryty
madziula05021992
Posty: 3 (po ~65 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.