| Fotka.com
Kithiara
Kithiara
  3 March 2015 (pierwszy post)

Witam,
Dziś zwracam się z pytaniem do Was co myślicie o sprawiedliwości mediów. Osobiście chętnie zostałabym modelką, tylko jak? Do wzrostu brakuje 5 cm, w brzuchu trochę za dużo, w pupie trochę za mało. Co z nami dziewczyny?

Kithiara
Kithiara
  4 March 2015

Proszę o jakiś odzew :)

GRADEK83
GRADEK83
  4 March 2015

Nie nadajesz się spróbuj szczęścia w innej profesji fryzjerka krawcowa opiekunka do dzieci czy coś.

Kithiara
Kithiara
  6 March 2015

yhym. jeszcze opinie od kogoś innego?

dynaminka
dynaminka
  8 March 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziś zwracam się z pytaniem do Was co myślicie o sprawiedliwości mediów. Osobiście chętnie zostałabym modelką, tylko jak? Do wzrostu brakuje 5 cm, w brzuchu trochę za dużo, w pupie trochę za mało. Co z nami dziewczyny?


Modelka powinna być albo zgrabna, kobieca i wysoka, albo wysoka i przeraźliwie chuda, a z twarzy ładna, albo przynamniej mieć niespotykaną urodę, coś, co ją wyróżni na tle innych dziewczyn, czasem też dziwną i brzydką twarz (te zazwyczaj reklamują dziwaczne stroje na wybiegach). Nie ma miejsca w modelingu dla przeciętnych, niczym niewyróżniających się niskich dziewczyn. No sorry, takie życie, nie wezmą do sesji zdjęciowej przeciętnej lochy, chociaż ostatnio niby słyszy się, że modelki powinny być bliżej zwykłych kobiet, żeby tamte nie popadały w kompleksy. Ja osobiście wolę oglądać w reklamach czy na billboadrach reklamujących bieliznę albo kosmetyki ładne, zgrabne, kobiece loszki, a nie takie ze sflaczałym brzuchem, progenią i płaskim tyłkiem.
To tak jakby rościć sobie prawo do zostania dziennikarką telewizyjną, kiedy jest się osobą małomówną, z wadą wymowy, BO TO JEST MOJE MARZENIE I KONIEC.
dynaminka
dynaminka
  8 March 2015

BILLBOARDACH sorry, literufka

Rosiczka
Rosiczka
  8 March 2015

Ty modelka? No chyba nie.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  10 March 2015

Brzuch i dupa to nie wszystko, ważna też jest twarz. :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.