ZUI
ZUI
  25 lutego 2015 (pierwszy post)
https://www.youtube.com/watch?v=t81Y9sBtQMU
Co myślicie?Wiadomo, że najpierw przetestować w bezpiecznym miejscu co by jakiejś alergii czy odparzeń nie dostać :|
Zastosowałybyście na ręce albo gdzieś na twarzy?
GRADEK83
GRADEK83
  25 lutego 2015

Tam pod koniec to chyba wypaliło gościowi te włosy sam nie wiem nic nie widać było...myślałem że wybielanie to że rozjaśni trochę a tu chyba wypala.

ZUI
ZUI
  25 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

no w sumie aż za bardzo nie widać :| ja myślę nad rękami bo nogi lubię akurat golić a ręce bym rozjaśniła bo głupota golić ręce i coraz ciemniejsze a na rękach i tak tak nie rosną a jak golić to właśnie bardziej będą rosnąć ;x i na twarzy O.o :< ale to na twarzy chyba ciężko by mi było się odważyć...

ZUI
ZUI
  25 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ale wiesz chyba nie wypala jest moment gdzie unosi trochę tą rękę...I widać białe włoski.

GRADEK83
GRADEK83
  25 lutego 2015

E no tylko czy ten proszek da się kupić w mniejszych ilościach wiesz tak żeby tylko przetestować jak na rękach wypali czyli zadziała to na buzi nie powinno nic zrobić najlepiej w jakimś jednym miejscu sprawdzić .

GRADEK83
GRADEK83
  25 lutego 2015
ZUI
ZUI: Ale wiesz chyba nie wypala jest moment gdzie unosi trochę tą rękę...I widać białe włoski.


No może jak wypróbujesz to powiesz jak jest
ZUI
ZUI
  25 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: No może jak wypróbujesz to powiesz jak jest

i co wybielisz potem Ty sobie na nogach?:D
GRADEK83
GRADEK83
  25 lutego 2015
ZUI
ZUI: i co wybielisz potem Ty sobie na nogach?:D


Jaja se wybielę xD
ZUI
ZUI
  25 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

albo na klacie? xD jeju ja to nie lubię na klacie jak faceci mają...blech.Na nogach to tam wiadomo niech sobie ma ale na klacie to nie wiem...Niektóre koleżanki to jara ale nie mnie (dla nich jest to takie męskie i futerko musi być) ;x takie kudły na niej to jakby brudna była.

ZUI
ZUI
  25 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaja se wybielę xD


no miałam tak zażartować ale nie śmiałam :> hahahaha o nie :D
GRADEK83
GRADEK83
  25 lutego 2015
ZUI
ZUI: no miałam tak zażartować ale nie śmiałam :> hahahaha o nie :D

Wracając do włosów na rękach to chyba lepiej je rozjaśnić trochę o ile zależy na tym aby ich w ogóle nie było jako tako widać. Ale to już chyba mieszankę trzeba słabszą zrobić ta woda utleniona słasza
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.