speedtrax
speedtrax
  30 stycznia 2015 (pierwszy post)

Doszedłem do wniosku, że zamiast spędzać czas przed komputerem i tv w wolnych chwilach lepiej spędzać ten czas aktywnie na budowaniu sylwetki i zwiększeniu wydolności jak i siły.
Od jakiegoś czasu stosuje zdrową żywność;
chude mięso : kurczak, wołowina,
kasze gryczane, ryż, rzadko zdarza mi się makarony i ziemniaki - jeden minus są to skrobia;]
owoce koktajle ; banany, brzoskwinie, ananasy, truskawki
nabiał: mleko 0,5%, sery tłuste i mniej tłuste;) jak np. serek wiejski ( z dżemem lub owocem) soczewica to niesamowita roślina z dużą ilością białka,
Od lutego zamierzam zakupić HMB< Odżywki, białkowo -węglowodanowe i aminokwasy
jaki producent hmm na pewno nie olimpa; D chyba ostatnio spada...
Dość często biegam, zamierzam chodzić na basen 1 raz w tygodniu na weekend dla relaksu,
siłownia 263a ;klata (sztanga, hantle -rozpiętki) brzuszki - 6 Weidera, ;d83dde03 no i ostatnio polubiłem "walić w worek" ile daje to uciechy, odprężenia zastanawiam się nad sparingami ...
A wy jakie macie plany na ładną sylwetke

UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  30 stycznia 2015
speedtrax
speedtrax: makarony i ziemniak


Makaron przy budowaniu sylwetki jest bardzo ok. Ziemniaki też. Sam ziemniak w sobie nie jest zły. Złe są sosy którymi zwykle je polewamy. Ziemniak nie tuczy ale trzeba go umieć przygotować. Najlepiej gotować go na parze a jeżeli nie mamy takiej możliwości to gotując ziemniaki wsadzamy je do wody w momencie gdy ona dopiero wrze. Ziemniak wtedy straci mniej witamin i szybciej się ugotuje. Dla budowania sylwetki dobrym rozwiązaniem jest też ziemniak smażony/pieczony z jajkiem sadzonym. Jajko zneutralizuje złe właściwości skrobi.

speedtrax
speedtrax: sery tłuste i mniej tłuste;) jak np. serek wiejski


Jeżeli chodzi o sery najlepiej wybierać półtłuste. Zwykle sami w naszym ciele mamy sporo odłozonego tłuszczu wiec nie musimy go dostarczać w pożywieniu dlatego lepiej go unikać. Bardzo dobrze jest jeść półtłusty twaróg. Twaróg ma słabe właściwości anaboliczne ale za to bardzo dobre kataboliczne. Dlatego warto go jeść w dni treningowe i po treningu.

speedtrax
speedtrax: Od lutego zamierzam zakupić HMB< Odżywki, białkowo -węglowodanowe i aminokwasy


Jeżeli dostarczamy je w tradycyjnym pożywieniu przyjmowanie odżywek lepiej odłożyć na później.
Dudzio22
Posty: 10 (po ~150 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 133
Dudzio22
  13 lutego 2015

ogólnie lece na masówkę teraz, co do diety to nie mam diety a i tak leci waga w górę ;) - co do worka oj daje to banana na twarzy ale lepiej jest pod czas sparingu ;) miłej budowy sylwetki i wylanego potu na treningach!

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  22 lutego 2015

jesz zdrową żywność??? to znaczy że ktoś cię oszukuję, bo dziś nie ma już zdrowej żywności, którą się kupuję w sklepach. Owszem można jeść np. zdrowiej ale nie zdrowo, ,,chemia'' już jest praktycznie wszędzie dodawana.

planujesz zakupić hmb?? to ok, ale to sama chemia, która siada na organizm, zobaczysz po latach twoja wątroba będzie jak sito :)

mięso tak samo zdrowe nie jest, kurczak, który był żywiony antybiotykami albo krówka :) hehe jak ja się z tego zawsze śmieje, jak ktoś mówi że takie chude mięso jak kurczak jest zdrowe bo ma mało tłuszczu heh ale za to jak dużo w sobie antybiotyków-o tym żaden producent mięsa nas nie informuję, myślisz dlaczego?? bo na lewo i prawo sprzedać chcą jak najwięcej gówna i mieć jak najwięcej kasy, o to chodzi, oni mają gdzieś takich jak my, bo oczywiście kasa najważniejsza

druga sprawa: tę mleko, które kupujesz w sklepach to nie jest mleko a produkt mlekopodobny, nie ma nic wspólnego z mlekiem, napij się mleka prosto o krowy to dopiero zobaczysz co to prawdziwe mleko, bo te które sprzedają w sklepach jest bardzo rozwodnione i w ogóle prawie nie ma smaku.

tak samo owoce, banan przyjeżdża w wielkich kontenerowcach gdzieś z panamy, to u nich najgorszy gatunek banana, jest pryskany przed transportem na potęgę, nasze jabłka-tak samo, nic tylko psik,psik, warzywa: np. ogórek-tylko ze szklarni, gdzie jest nawożony chemikaliami, i kto wie czym jeszcze, pomidor tak samo ze szklarni,

i ty mi chcesz powiedzieć, że zdrowo się odżywiasz???

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.