PooProstuKiniaa
PooProstuKiniaa
  5 stycznia 2015 (pierwszy post)

Założyłam się ze znajomymi ,które dziewczyny są bardziej atrakcyjniejsze dla chłopaków niskie czy wysokie?d83dde0a
Chcemy zobaczyć , których odpowiedzi będzie więcej .Możecie również pisać dlaczego tak uważacie:) Zaczynamy !

KoksssikHax
KoksssikHax
  6 stycznia 2015

I takie i takie są świetne ;D

Vauric
Vauric
  8 stycznia 2015

Kwestia gustu, naprawdę jednemu podobają się niskie, drugiemu wysokie, facet akceptuje wady, a potem przekształca to w zalety ;)

PooProstuKiniaa
PooProstuKiniaa
  8 stycznia 2015

czyli jednym takim przysłowiem :d nie ocenia się książki po okładce:d

Vauric
Vauric
  8 stycznia 2015

Dokładnie tak, ktoś może wydawać się idiotą bo chce takie pozory sprawiać, albo jest po prostu idiotą :) Ale ludzie nie bawią się w domysły bo mogą łatwo zgubić. Najgorzej jak się trafi na atrakcyjną osobę i okaże się ograniczona. Żal ściska serce ;)

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  12 stycznia 2015

nizsze ode mnie

Pablos1981
Posty: 980 (po ~269 znaków)
Reputacja: 366 | BluzgometrTM: 5
Pablos1981
  25 stycznia 2015

Niższe od nich samych.

Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem.
Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury,
nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał.

madziaborasa
Posty: 23 (po ~75 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 47
madziaborasa
  2 lutego 2015

Faceci boja sie wyzszych dziewczyn od siebie nie czuja sie pewnie lubia dziewczyny nizsze wtedy czuja sie soba

bowemnieniemauczuc
bowemnieniemauczuc
  4 lutego 2015

Seksowne czterdziestki

aneczka0023
aneczka0023
  6 lutego 2015

Jak chłopak jest niższy , to tak to trochę śmiesznie wygląda jak flip i flap wg Mnie

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  13 lutego 2015

Każdy w swoim sercu nosi swój ideał płci przeciwnej ale to tylko marzenia d83dde03 mam koleżanke gdzie jej facet jej niższy ja nie akceptuje facetów jak ma poniżej 175 cm to nie męskie ... natura wiem nie obdaruje wszystkich wysokich , i to jest fajne z drugiej strony:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.