saying
saying
  24 lipca 2014 (pierwszy post)

Cześć Dziewczyny! ;)
Niedługo idę na wesele i nie jestem pewna co do dodatków. Otóż najprawdopodobniej założę białą sukienkę i złote dodatki. Zastanawiam się czy mogłabym pomalować paznokcie na czerwono pomimo tego że moja biżuteria i kopertówka będzie w złotym kolorze? Czy może lepiej pomalować je na jakiś odcień złotego. Dodatkowo moje buty są beżowe ze złoto- srebrnymi dodatkami .

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 687
esquilo
  24 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Otóż najprawdopodobniej założę białą sukienkę
Przyjęło sie, że kolor biały zarezerwowany jest w tak uroczystym dniu dla panny młodej. To na ma się wyróżniać.

Jeżeli już tak Ci zależy, to może najpierw zorientuj się czy nie będzie miała nic przeciwko temu, a wtedy myśl o mało "krzykliwych" dodatkach.
d83dde09.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  25 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Niedługo idę na wesele


Konto usunięte
Konto usunięte: założę białą sukienkę


:nie:
hakunamadafaka
hakunamadafaka
  26 lipca 2014

jeśli zakładasz białą sukienkę i złote dodatki + buty takie jakie napisałaś to możesz pomalowac paznokcie na czerwono, ale wtedy zrb w makijażu jakiś akcent czerwony np. usta ;). a jak nie chcesz czegos takiego to najbezpieczniej bd pomalowac paznokcie na beżowo/coś kremowego/taki delikatny kolor ;). jesli masz dosyc długie paznokcie to zrb sb frencha na pewno bd to db wygladac ;)

inna232
inna232
  28 lipca 2014

dokladnieee; zlote dodatki

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.