DominikPR
DominikPR
  1 lipca 2014 (pierwszy post)

Tak mnie bolą te wasze staniczki, jakiś czas temu byłem w sklepie z damskimi ciuszkami, podszedłem do staniczków, mówię sobie, trzeba sprawdzić co noszą nasze Boginie na swych cycuszkach, kiedy dotykałem omal nie zemdlałem, ze zmartwienia, we wszystkich szwama nie przepuszczająca powietrza, pytanie do was Boginie nie jest wam gorąco latem w takich staniczkach ? nie uwierają was one ? czy czujecie sie w tym komfortowo ? dla czego tak meczycie swoje Boskie cycuszki, i do tego w nich jest metal (drut) to strasznie nie zdrowo nosić metal przy cycuszkach, to właśnie metal miedzy innymi powoduje raka piersi, zrozumiał bym jeszcze staniczki nie uwierające tak mocno, z samego naturalnego materiału, ale tamte to mnie przeraziły ... o jak mi zal tych waszych cycuszków ... WOLNOŚĆ DLA CYCUSZKÓW d83dde0ad83ddc9cd83ddc97d83ddc99

MartaKarinka
MartaKarinka
  1 lipca 2014
DominikPR
DominikPR: Tak mnie bolą te wasze staniczki, jakiś czas temu byłem w sklepie z damskimi ciuszkami, podszedłem do staniczków, mówię sobie, trzeba sprawdzić co noszą nasze Boginie na swych cycuszkach, kiedy dotykałem omal nie zemdlałem, ze zmartwienia, we wszystkich szwama nie przepuszczająca powietrza, pytanie do was Boginie nie jest wam gorąco latem w takich staniczkach ? nie uwierają was one ? czy czujecie sie w tym komfortowo ? dla czego tak meczycie swoje Boskie cycuszki, i do tego w nich jest metal (drut) to strasznie nie zdrowo nosić metal przy cycuszkach, to właśnie metal miedzy innymi powoduje raka piersi, zrozumiał bym jeszcze staniczki nie uwierające tak mocno, z samego naturalnego materiału, ale tamte to mnie przeraziły ... o jak mi zal tych waszych cycuszków ... WOLNOŚĆ DLA CYCUSZKÓW

Po co w ogóle chodzić w stanikach, po co zakłądać ciuchy? Po co się golić, malować, używać antyperspirantów? Można przecież chodzić nago... po co wymyślono ciuchy? zwłaszcza na lato, w ogóle tego nie rozumiem
DominikPR
DominikPR
  1 lipca 2014

specjalnie wymyślano by powstał grzech d83ddc9a263ad83ddc9c Martuś

DominikPR
DominikPR
  1 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Po co się golić, malować, używać antyperspirantów?


no fakt trochę się już nie goliłem 263ad83ddc9ad83ddc9c jak słysze Antyperspiranty to az mam gęsią skórkę, ja używam jak juz olejków 263ad83ddc9ad83ddc9c eterycznych, nawet nie bede mówił co te sztuczne powodują, bo na samą myśl na omdlenie się zbiera kochani ;) :)
MartaKarinka
MartaKarinka
  1 lipca 2014
DominikPR
DominikPR: , ja używam jak juz olejków

ja też, do twarzy, bo kremy są bardzo szkodliwe dla skóry d83dde12 ale nie wyobrażam sobie tego używać zamiast antyperspirantu.
DominikPR
DominikPR: eterycznych

wróć, olejki eteryczne można używać tylko do masażu, kąpieli i jako "odświeżacz" powietrza. na pewno nie na skórę. nawet te naturalne nie zastąpią antyperspirantu, na litość!
d83dde4f
DominikPR
DominikPR
  1 lipca 2014

Martuś nosisz taki staniczek ? 263ad83ddc9cd83ddc9a

MartaKarinka
MartaKarinka
  1 lipca 2014
DominikPR
DominikPR: Martuś nosisz taki staniczek ?

noszę taki normalny d83ddc97
DominikPR
DominikPR
  1 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: używać zamiast antyperspirantu


jak je sie zdrowo, dba się o kwasowość w organizmie to on nic nie musi wyrzucać na zew i w konsekwencji to się nie wiąże z powstającym przykrym zapachem ... d83ddc9cd83ddc9a a jak juz je sie sporo kwiatków, to kwiatkami pachnie pot który wychodzi z człowieka ... a co do olejków to te 100% naturalne rozcieńcza się z wodą i to jest naturalny zdrowy antyperspirant, który jej nie niszczy i nie zatyka jej porów ... d83ddc9cd83ddc9ad83dde0a
DominikPR
DominikPR
  1 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: noszę taki normalny


taki bez szwamy w środku to Bosko, pieknie zapewne sie czują twoje cycuszki ... d83ddc9ad83ddc9cd83dde0a263a
MartaKarinka
MartaKarinka
  5 lipca 2014
DominikPR
DominikPR: jak je sie zdrowo, dba się o kwasowość w organizmie to on nic nie musi wyrzucać na zew i w konsekwencji to się nie wiąże z powstającym przykrym zapachem ... a jak juz je sie sporo kwiatków, to kwiatkami pachnie pot który wychodzi z człowieka ...

Ech... przecież nikt normalny nie je kwiatków.
DominikPR
DominikPR: taki bez szwamy w środku to Bosko, pieknie zapewne sie czują twoje cycuszki ...

Noszę usztywniane staniki :)))))))))))))))))))
DominikPR
DominikPR
  6 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Noszę usztywniane staniki :)))))))))))))))))))


przez nie cycuszki wiotczeją 263ad83ddc97d83ddc9cd83ddc99
Konto usunięte
Konto usunięte: Ech... przecież nikt normalny nie je kwiatków.

''normalny'' hmmm d83dde09263ad83ddc97d83ddc9cd83ddc99
MartaKarinka
MartaKarinka
  6 lipca 2014
DominikPR
DominikPR: przez nie cycuszki wiotczeją

Nie wiotczeją :)))) Poza tym co wieczór je masuję więc są jędrne
DominikPR
DominikPR: 'normalny'' hmmm

No o nienormalnych nie wspominam nawet..
DominikPR
DominikPR
  6 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym co wieczór je masuję więc są jędrne


Tak to bardzo ważne by masować, pięknie jak partner to robi, kiedy zagłębieni w czystej miłości, przed ciążą w trakcie i po żeby mleczka duzio było i oczywiście dobrej jakości ...263ad83ddc99d83ddc9c
DominikPR
DominikPR
  6 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Noszę usztywniane staniki :)))))))))))))))))))


a z żelastwem ? to bardzo nie zdrowe, gady w ten sposób tworzą ''problem'' chorobe by potem mogli, pokazywać jacy to oni wybawiciele, ale to i tak nie tak łatwo, bo co najmniej ''trzeba'' się włosów pozbyć ... d83ddc9c263ad83ddc99
praksyda
praksyda
  11 lipca 2014

to sobie biegnij choćby po schodach bez stanika w czasie PMS, cycki bola nawet w staniku a bez to bym chyba umarła.
wychodzisz z domu w białej bluzce, cycki widac prawie całe, bo nie ma stanika, powiedz lepiej ze chcesz popatrzeć na bimbające cycki na ulicy a nie ze niezdrowe, ty skurczybyku jeden.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.