AkaDwa
AkaDwa
  8 czerwca 2014 (pierwszy post)

Dobry.

Mam proste pytanie, czy depilacja klaty to już natrualne zjawisko u płci naszej (facetów) czy zostawić to jednak dla tych którzy spędzają tyle co ich partnerki w łazience przed wyjściem do sklepu badź i więcej czasu.

Rozmyślam od tamtego roku wydepilować sobie klatkę piersiową i plecy, z tym ze jestem brunetem i zarost mam spory - 'ręce', nogi, twarz. I umnie wchodziłoby tylko w grę tak jak napisałem wyżej tylko klatka piersiowa + plecy. I nie wiem czy to by nie była przesada (jak by to wyglądał jeżeli gdzieś trzeba by było ściągnąć koszulkę.. ) chodzi mi o przejście z pleców klatki gdzie zero włosów na barki gdzie coś by tam go było..

Temat przeze mnie dośc poważny, bo lubie się czasem przejść w lecie do sklepu na piechotę z 1km i jak wracam to po plecach już leje się woda :lol:

Earth
Earth
  9 czerwca 2014

Włosy na klacie i rękach u mężczyzn są fajne, zostaw. :D

MartaKarinka
MartaKarinka
  9 czerwca 2014

Nie widzę nic złego w takiej depilacji. Nawet lepiej imo jak klata jest wydepilowana jeżeli ktoś ma owłosienie goryla.

styka51
styka51
  13 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat przeze mnie dośc poważny, bo lubie się czasem przejść w lecie do sklepu na piechotę z 1km i jak wracam to po plecach już leje się woda


Jaki Ci zalezy na depilacji, to trzaśnij sobie woskowanie, bo na maszynce za długo nie pojedziesz ;)
sol6
sol6
  13 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozmyślam od tamtego roku wydepilować sobie klatkę piersiową i plecy,

Wydepiluj, odrośnie. ;)
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  19 czerwca 2014

Zawsze można spróbować, szczególnie, gdy ktoś jest przesadnie owłosiony.
Na początek może to być krem do depilacji, potem wosk [auć].

Jak będzie ci pasować taki wygląd i dobrze będziesz się z tym czuć, to dlaczego nie.
A jak nie to odrosną :)

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.