Ewcia11555
Ewcia11555
  6 czerwca 2014 (pierwszy post)

Witam,

Mam na imię Ewelina i mam 21 lat jestem po szkole zawodowej krawiec i miałam praktyki na warsztatach szkolnych i tam nauczyłam się szyć wszystko od podstaw. Wciagnęła mnie ta praca tylko czułam się ograniczona ponieważ musiałam wszystko robić według programu nauczania i tak jak nauczycielka mi nakazywała,a ja nie dobrze czuje się w takim ograniczeniu pracy gdzie ponosi mnie fantazja na podstawie gotowego wykroju. Czasami sama coś uszyje (torebki) bez wykroju. Nie potrzebuje mieć kartki ołówka oraz kredek żeby coś zaprojektować czasem mi wystarczy materiał wykrój a pomysły same przychodzą mi do głowy. Uwielbiam to robić chociaż nie jestem profesjonalną krawcową ale uczę sie jak mogę na warunkach domowych, a chciałabym żeby ktoś z branży projektanta zerknął na zywo na moje kombinacje i powiedział na czym ja stoje i czy mam iść w tym kierunku czy wybić to sobie z głowy.a może dostać u niego staż szkolenia w tym kierunku. Ciągnie mnie do tego ponieważ mam dużo pomysłow gdzie coś dodać czasami nie zdaje sobie sprawy mając przed soba wykrojony np.żakiet i przychodzą do głowy tysiące nowych pomysły nawet nie wiadomo z kąd. Opieram się na branży modowej ale takze dodaje coś swojego. Przytym świetnie się bawie i świetnie czuje się w takiej pracy. Czuję że to jest moje powołanie tylko chcę porozmawiać na ten temat z Projektantem.

Zainteresowanych współpracą proszę pisać.

Pozdrawiam,

Ewelina.

Ewcia11555
Ewcia11555
  6 czerwca 2014

Z okolic Sremu pochodze,ale projektant nie musi być ze Sremu. (spotykam się w Sremie)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.