fitpolishboy
fitpolishboy
  27 maja 2014 (pierwszy post)

Siemka. ;)
Temat w szczególności do dziewczyn, będę tutaj wstawiaj swoje "gorące" zdjęcia. ;d
Tematyka - fitness.

Proszę o oceny... ;>

Na początek - jedno zdjęcie. :D

PS. będzie ich coraz więcej. :*

fitpolishboy
fitpolishboy
  29 maja 2014

Hmm, początki siłowni...

Waga aktualnie - 63kg
Wyciskanie na ławce leżąć 75kg,
Przysiady z 60-tka,
Martwy 70-tka... nie przesadzaj że szczur, też kiedyś zaczynałeś. :)

fitpolishboy
fitpolishboy
  29 maja 2014

Oczywiście 4serie przysiadów po 10 - z 60kg no i oczywiście tyle samo do martwego ciągu, 4x 10 powt. 70-kg...

PROVIRON318
PROVIRON318
  29 maja 2014

no zaczynałem i wyglądasz mniej więcej jak ja po pół roku ćwiczeń, z tą różnicą, że wyciskając 75kg na klatę (to jak śmiem twierdzić max, bo nie wierzę, że robisz tą sztangą 4x10) nie wpadłbym na to, żeby ustawiać sobie nick fitpolishboy i zakładać specjalne tematy, w których wrzucałbym wyłącznie swoje fotki xD
koleś, prawda jest taka, że lekko zarysowane mięśnie przy wadze 63 to żaden wyczyn...

grrr
grrr
  29 maja 2014

jaki wzrost słodziaku?

fitpolishboy
fitpolishboy
  29 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no zaczynałem i wyglądasz mniej więcej jak ja po pół roku ćwiczeń, z tą różnicą, że wyciskając 75kg na klatę (to jak śmiem twierdzić max, bo nie wierzę, że robisz tą sztangą 4x10)

tak, to jest ciężar maksymalny a jeśli chodzi o te moje 63,5 kg to na wzroście 169 nie jest wcale tak kolorowo że "ohohoh, bo chudy... " :)
fitpolishboy
fitpolishboy
  29 maja 2014

ps, podaj swoje wymiary

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.