Sliczniutka2013
Sliczniutka2013
  15 maja 2014 (pierwszy post)

witam. Chcialam zapytac jak pozbyc sie zielonkawego odcieniu na slomianym blondzie... Slyszalam ze koncentrat pomidorowy nalozony na wlosy na 1h pomaga i ladnie dodaje koloru wlosom i nadaje polysk

TlustyKogut
TlustyKogut
  15 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: witam. Chcialam zapytac jak pozbyc sie zielonkawego odcieniu na slomianym blondzie... Slyszalam ze koncentrat pomidorowy nalozony na wlosy na 1h pomaga i ladnie dodaje koloru wlosom i nadaje polysk

polecam szampon z guwna
Nanachan
Nanachan
  15 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: polecam szampon z guwna

polecam

Konto usunięte
Konto usunięte: witam. Chcialam zapytac jak pozbyc sie zielonkawego odcieniu na slomianym blondzie... Slyszalam ze koncentrat pomidorowy nalozony na wlosy na 1h pomaga i ladnie dodaje koloru wlosom i nadaje polysk

słyszałam też, że można nasikać wtedy pomoże; p
Mvahahahha
Mvahahahha
  19 maja 2014

Nałóż jakiś naturalny kolor np. jakiś jasny brąz -,-

anidax
anidax
  19 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: słyszałam też, że można nasikać wtedy pomoże; p

to
wystarczy, że potrzymasz włosy przez 30min w moczu, a będą miały piękny odcień blondu, a do tego zostaną odżywione
pozdrawiam serdecznie :))))
Sliczniutka2013
Sliczniutka2013
  21 maja 2014

:/ po1 mocz jest leczniczy to prawda ale nie na wlosy po 2 naturalny bronz wywola wiekszy zielen mam juz ladne blond:) zwalczylam jednym specyfikiem:) ktory zmywa zolty z wlosow na naturalny jasny blond:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.