PROVIRON318
PROVIRON318
  4 maja 2014 (pierwszy post)


proszę o ocenę mojej fryzury w skali 1-10 i polecenie jakichś specyfików do modelowania włosów
anidax
anidax
  5 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: może akurat tylko ja takich znam( na 90%,to raczej jest genetyczne) ale u mnie w rodzinie, tak samo moi sąsiedzi, znajomi, to wszyscy jak skończyli 30 lat, już mieli na skroniach siwe włosy, to się sprawdza właśnie własnie na takich bardzo ciemnych włosach. Nie wiem, ale najlepiej jak spojrzy na swoich rodziców, albo zapyta kiedy zaczęli siwieć.

zastanawiałam się czy to ma jakiś bezpośredni związek z kolorem, ale chyba to wszystko kwestia genów :) mój tata i dziadek mają czarne włosy i bardzo wolno siwieją
ACTIVIA
ACTIVIA
  5 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: zastanawiałam się czy to ma jakiś bezpośredni związek z kolorem, ale chyba to wszystko kwestia genów :) mój tata i dziadek mają czarne włosy i bardzo wolno siwieją

moj ojciec miał mocno ciemne włosy, siwe włosy dostał pierwsze już w wieku 25 lat.
Moj brat ma raczej ciemny brąz, skonczył 35 lat i nawet 1 włosa siwego nie ma.
Moja babcia była blondyną i moja mama też, babci zaczeły siwiec w wieku 70 lat.
Moja mama nie ma siwych włosów, nigdy tez ich nie farbowała, ma blond, ale ciemny blond.
blondynki z niebieskimi ślepiami maja mało melaniny, w oczach i we włosach, to podobno decyduje o tym, ze szybko siwieć nie będą.
PROVIRON318
PROVIRON318
  5 maja 2014

Mój ojciec pierwsze siwe wlosy mial po 50 [cool]

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  5 maja 2014

ladnie, ruchalbym ostro

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.