DiiiamondGirl
DiiiamondGirl
  23 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Chcialabym sie was zapytac, co o tym sadzicie, gdy dziewczyna chodzi do szkoly w butach na wysokim obcasie ? Ja osobiscie bardzo lubie chodzic w szpilkach, wiec nie raz mi sie zdazylo ubrac je do szkoly - moim zdaniem nic w tym takiego, lecz zauwazylam, ze nie kazdy jest takiego samego zdania d83dde01

Paulinessa
Paulinessa
  23 kwietnia 2014

Za moich czasów to się w szkole buty zmieniało...

razotka
razotka
  25 kwietnia 2014

ja jednak jestem za tym żeby strój na imprezę różnił się od stroju do szkoły i żeby uczennice były uczennicami a nauczycielki nauczycielkami.

BlueDiamond
BlueDiamond
  25 kwietnia 2014

Buty na grubym obcasie jest chcesz beda OK, jednak moim zdaniem nie powinnas ubierac szpilek ktore mozna rownie dobrze zalozyc na impreze. W szkole chyba jeszcze obowiazuje jakis regulamin jesli chodzi o stroj, prawda?

RajstopkiKaseja
RajstopkiKaseja
  26 kwietnia 2014

pokaz swoje szpiliczeki

LaChica
Posty: 1 (po ~267 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
LaChica
  26 kwietnia 2014

Lepiej do szkoły chodzić na płaskim, bo wtedy szpilki Ci szybko nie "spowszednieją" (czy jak to tam się pisze lol) i wtedy jak wychodzisz wieczorem do klubu, kina czy restauracji będziesz się czuła wyjątkowo, a tak jak cały czas na szpilkach to tak nudno :)

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  29 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jednak jestem za tym żeby strój na imprezę różnił się od stroju do szkoły i żeby uczennice były uczennicami a nauczycielki nauczycielkami.

O to d83ddc4d
Yes,we can!
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  29 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: co o tym sadzicie, gdy dziewczyna chodzi do szkoly w butach na wysokim obcasie ?


Na egzaminy, szkolne apele i w tym podobnych sytuacjach, nie mam nic przeciwko :)
W innych przypadkach nie podoba mi się to.
Są odpwiedniejsze miejsca do założenia obcasów niż szkoła.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Mvahahahha
Mvahahahha
  29 kwietnia 2014

Też jestem tego zdania, tylko blachary i puszczalskie laski w większości chodzą w szpilkach do szkoły.

TheBright
TheBright
  2 maja 2014

wszystko zalezy chyba od buta, szpilka szpilce nie rowna, generalnie na obcasie, japonki tylko i wylacznie na plaze!

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  2 maja 2014

NIE!!!

RudyDemon
RudyDemon
  10 maja 2014

Jestem na nie,widać dziewczynką już się w dup... poprzewracało,że są zdolne tak chodzić do szkoły to jest idiotyczne i niewygodne.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.