raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  6 kwietnia 2014 (pierwszy post)

pasta cukrowa w sam raz nadaje się do depilowania praktycznie wszystkich partii ciała, łącznie z bikini, dla kobiet może to być dobre rozwiązanie, z racji że pasta cukrowa mniej podrażnia niż depilacja woskiem...oto składniki, które będą wam potrzebne, to przyrządzenia pasty cukrowej:
- 2 szklanki cukru
- 1/4 szklanki wody
- 1/4 szklanki soku z prawdziwej cytryny

wszystkie składniki wrzucamy do garnka, dajemy na ogień i cały czas mieszamy, kiedy nasza mikstura się zagotuję, zmniejszamy gaz, i gotujemy, cały czas mieszając, kiedy piana będzie miała bursztynowe zabarwienie, wtedy kończymy gotowanie, następnie kiedy nasza pasta ostygnie, przelewamy ją do jakiegoś naczynia, garnek od razu zalewamy wodą...

i tak oto nasze forumowiczki mają tanią depilację.

BasiaiLight
BasiaiLight
  7 kwietnia 2014

Hej,
myślę, że pasta cukrowa to całkiem dobry pomysł na tanią depilację – ale niestety trzeba się przy niej trochę napracować. Nie wspominając już o sprzątaniu po całej akcji.. Z własnego doświadczenia wiem też, że u takich osób jak ja – które borykają się z wrastającymi włoskami, późniejsze odrastanie włosów nie daje spokoju. Robią się stany zapalne, krostki, brr! Jako konsultantka Remingtona związana z depilacją IPL wszystkim, którzy mają ten sam problem mogę polecać domową depilację IPL. Można ją wykonywać samodzielnie za pomocą specjalnego urządzenia do fotodepilacji. Co prawda efektów nie widać po pierwszym zabiegu i trzeba stosować je regularnie, żeby móc osiągnąć długotrwałe efekty, ale myślę że warto ;) Nie ma wrastających włosków ani podrażnień. Nie ma też bałaganu w łazience. Jeśli ktoś byłby zainteresowany przetestowaniem najmowego urządzenia IPL marki Remington i wygrania go, piszcie na priv. Najlepiej na adres maila: basia.ilight@gmail.com Podpowiem też, jak kupić urządzenie dużo taniej.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.