Patriotaa
Patriotaa
  5 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Witam mam 26 lat jak byłem szczylem lat 8 uczyłem się jeździć,nie nauczyłem się,potem dalej się uczyłem kilka póżniej nie nauczyłem się.Lekarz mówił że to błędnik i on powoduje że nie mogę ale mówiłem znajomemu to mówi że to na pewno nie to bo chodzisz równo.Wiecie jak mogę teraz uczyć się jeździć?

RudyDemon
RudyDemon
  5 kwietnia 2014

To proste wsiadasz na rower odpychasz się i jedziesz,jak się wywalisz to zaczynasz od początku.
Nie ma innego sposobu,ja też tak się uczyłam ale miałam wtedy 5lat i sama jechałam,mam bliznę po tej nauce ale do dziś umiem jeździć. :) powodzenia

adgjmptw
adgjmptw
  6 kwietnia 2014

Popros znajoma aby kij od miotly wlozyla miedzy widelki od roweru. Albo zamontuj dodatkowe kolka do tylniego kola jako stabilizatory.

adgjmptw
adgjmptw
  6 kwietnia 2014

Czarodziejska miotla:)

sawciu93
sawciu93
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: To proste wsiadasz na rower odpychasz się i jedziesz,jak się wywalisz to zaczynasz od początku.


Najlepiej z górki ;)
WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  6 kwietnia 2014

albo zamontowac dodatkowe kolka

RudyDemon
RudyDemon
  7 kwietnia 2014

tak z górki najlepiej się jedzie :)

sawciu93
sawciu93
  7 kwietnia 2014

Nom, mówię z doświadczenia ;)

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  8 kwietnia 2014

jeśli do tej pory nie nauczyłeś się jeździć rowerem, to znaczy że nie możesz w ogóle na nim jeździć...są różne przyczyny tego, że ktoś pomimo upływu czasu, wciąż nie może się nauczyć jeździć na rowerze, apropo błędnika, to że chodzisz prosto, nie oznacza wcale że nie możesz mieć problemów z błędnikiem...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.