Patriotaa
Patriotaa
  24 marca 2014 (pierwszy post)

Witam bolą mnie od dziś nogi objawia się to tak że czuje jakby coś w nich pulsowało,jak bym miał zakwasy.Rozrywa mi od środka nogi.Tylko jak się obudziłem poczułem to.Teraz jeszcze bolą mnie plecy czy to może być przesilenie wiosenne? Czy to coś poważniejszego? Może to od ciśnienia albo bóle reumatyczne?

Sztajmex
Sztajmex
  24 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz jeszcze bolą mnie plecy czy to może być przesilenie wiosenne? Czy to coś poważniejszego? Może to od ciśnienia albo bóle reumatyczne?


Mogą to być objawy przesilenia, może to być zmęczenie mięśniowe spowodowane dużym wysiłkiem, może to być również oznaką zakrzepicy, mogą być to inne problemy krążeniowe. Możesz sobie zrobić badanie d-dimerów, prywatnie około 30 złotych, opcjonalnie kolorowy doppler żył kończyn dolnych, ale to droga zabawa, więc traktuj ją raczej jako ostateczność. Bóle reumatyczne z kolan mogą promieniować na partie mięśniowe, ale to specyficzny ból i łączy się z bólem stawów. Jeżeli masz zbyt wysokie ciśnienie (sprawdź ciśnieniomierzem) to przy słabych ściankach żylnych, lub upośledzeniu ścian tętnic możesz odczuwać dolegliwości, ale raczej odrzuciłbym tę opcję, chyba że masz horrendalnie wysokie ciśnienie. Inna sprawa to np. upośledzenie zastawek w żyłach, przez co krew nie cofa się tak jak powinna i zalega w kończynach - ale na te wszystkie pytania odpowie Ci lekarz, bo ja mogę gdybać, a bez oględzin czy podstawowych badań nie potrafię powiedzieć niczego "na bank".
Patriotaa
Patriotaa
  24 marca 2014

To będzie pewnie te przesilenie wiosenne.\

Sztajmex
Sztajmex
  24 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: To będzie pewnie te przesilenie wiosenne.\


Tego Ci życzę, w dobrym tego słowa znaczeniu oczywiście.
DominikPR
DominikPR
  30 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam bolą mnie od dziś nogi objawia się to tak że czuje jakby coś w nich pulsowało,jak bym miał zakwasy.Rozrywa mi od środka nogi.Tylko jak się obudziłem poczułem to.Teraz jeszcze bolą mnie plecy czy to może być przesilenie wiosenne? Czy to coś poważniejszego? Może to od ciśnienia albo bóle reumatyczne?
masz zaburzenia w energetyce ciała (czakra podstawy) wyobrażaj sobie kolor czerwony, i wizualizuj jak łączysz się z ziemią, centrum tej czakry znajduje sie w miejscu pomiędzy, odbytem a narządami rodnymi .
DominikPR
DominikPR
  30 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nich pulsowało


czakry centra energetyczne pulsują, może być tak ze ktoś kradnie tobie energie, wizualizuj swoją aure, poswiate w około ciała, zewnętrzną jej część wyobraź sobie jako złoty kolor ochronny, złoty kolor reprezentuje energie ochronną z wyższych królestw, dobrze skup się w wizualizacji by odizolować nim sie od ziemi, by aura nie wchodziła w ziemie, bo tam przez stopy mogą ciągnąc twoją energie, byty które pasożytują na ludzkich energiach ... d83dde0ad83dde0a
DominikPR
DominikPR
  30 marca 2014

proponuje pochodzić boso najlepiej po wyschniętej trawie, bo po ziemi może być za zimno, ochrona jednak najważniejsza ... wszystko w twoich rekach d83dde0a

pijana
pijana
  30 marca 2014

O hurwa, hahahahahahahahahhahahahaha XD

pijana
pijana
  30 marca 2014
DominikPR
DominikPR: masz zaburzenia w energetyce ciała (czakra podstawy) wyobrażaj sobie kolor czerwony, i wizualizuj jak łączysz się z ziemią

WOW, czy to wyleczy także raka??? Czy wizualizacja, jak łączę się z morzem, wyleczy problemy z tarczycą???

DominikPR
DominikPR: centrum tej czakry znajduje sie w miejscu pomiędzy, odbytem a narządami rodnymi .

Narządy rodne mają KOBIETY, znachorze-inteligencie
DominikPR
DominikPR: przez stopy mogą ciągnąc twoją energie, byty które pasożytują na ludzkich energiach ...

Chyba za dużo stałeś na głowie i obce byty pasożytowały na Twoim mózgu. Ale źródło beki z Ciebie wyborne, ten śmiech na pewno sprawi, że będę żyła wiecznie!
SowaMarta
SowaMarta
  30 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: O hurwa,

xD
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam bolą mnie od dziś nogi objawia się to tak że czuje jakby coś w nich pulsowało,jak bym miał zakwasy.Rozrywa mi od środka nogi.Tylko jak się obudziłem poczułem to.Teraz jeszcze bolą mnie plecy czy to może być przesilenie wiosenne? Czy to coś poważniejszego? Może to od ciśnienia albo bóle reumatyczne?

podobno końska maść pomaga na bóle i podobno (!) jest cudowna, ale nigdy mnie nic nie bolało, więc nie sprawdzałam na własnym ciele
DominikPR
DominikPR
  30 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: WOW, czy to wyleczy także raka??? Czy wizualizacja, jak łączę się z morzem, wyleczy problemy z tarczycą???


wszystko jest wam dane według wiary waszej. Rak to tez pasożyt byt energetyczny, śmiej się śmiej tez bym się śmiał i się śmiałem parę lat temu, rak sie pojawia kiedy wibracje naszego ciała i jego energetyka spada ponizej 4,5 htz kiedy spada ponizej 5,5 pojawiają się stany wirusowe, grypy ... utrzymuj kwasowość na poziomie 6,5 i wibracje (energetyke ciała) na poziomie 6,5 i nic cie nie tknie, pij duzo wody, staraj sie odrzywiac zdrowo i w miare prosto, dobrze by było dużo warzyw i owoców, śpiewaj, raduj sie życiem, bądź życzliwa dla innych itp najczystszym powodem chorowania na tarczyce, jest zła dieta i wieczorne podjadanie, czosnek reguluje tarczyce, kiedy wieczorem podjadasz blokujesz prace tarczycy i rozprowadzanie do niej energii ... to tak w skrócie d83dde0ad83dde18
DominikPR
DominikPR
  30 marca 2014

Dominiko jak będziesz chciała sie pośmiać to jeszcze mogę coś napisać d83dde0ad83dde09 śmiech podniesie twoje wibracje d83dde18

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.