ArekMniePorwal
ArekMniePorwal
  16 marca 2014 (pierwszy post)

Szukam jakiegoś wygodnego i trwałego linnera. Mam płynny wibo konsystencja trwalosc ok ale mam problem z pędzelkiem z racji iż zawsze trzęsą mi się ręce nie ważne czy jem piję piszę czy czytam książkę . Mam żelowy z essence ale pędzelek a raczej fakt iż nie umiem się obsługiwać nim troszkę mnie dobija bo wychodzą mi grube kreski a zalezy mi ewentualnie na czymś delikatnym .
I teraz pytanie ,miała któraś z Was w pisaku?
lub jest w stanie coś innego mi polecić?
pozdrawiam :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  16 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: I teraz pytanie ,miała któraś z Was w pisaku?


tak, nie warto, max miesiac uzycia i jest suchy, zwlaszcza jezeli uzywasz przy jednoczesnym uzywaniu cieni do oczu.
i to nie wazne jaka firma, kazdy pisak jest tak samo kijowy.
Konto usunięte
Konto usunięte: lub jest w stanie coś innego mi polecić?


najbardziej w zyciu z eyelinerow podpasowal mi exxagerate z rimmela, ale przypuszczam, ze on jest podobny do Twojego z wibo.
Konto usunięte
Konto usunięte: a bo wychodzą mi grube kreski a zalezy mi ewentualnie na czymś delikatnym .


pomyslalas moze, zeby kupic jakis mega-cienki pedzelek? np. z takich ktorych uzywa sie do robienia cieniutkich wzorkow na paznokciach?
ArekMniePorwal
ArekMniePorwal
  16 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: np. z takich ktorych uzywa sie do robienia cieniutkich wzorkow na paznokciach?

mam nie podchodzi mi d83dde12
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 marca 2014

To nie wiem co poradzić :(

ArekMniePorwal
ArekMniePorwal
  16 marca 2014

jakoś przeżyję w sumie i tak kreski robię rzadko :rotfl:

razotka
razotka
  17 marca 2014

nie spotkałam jeszcze takiego eyelinera w pisaku, który by był trwały dłużej niż miesiąc :and:
ja od roku jestem wierna temu w pędzelku z wibo i póki co lepszego nie znalazłam :)

madzia2143
madzia2143
  17 marca 2014

ja wierna od lat jestem eyelinerowi z Miss Sporty w pędzelku.

ArekMniePorwal
ArekMniePorwal
  17 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ja wierna od lat jestem eyelinerowi z Miss Sporty w pędzelku.

a jak z pędzelkiem?
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  20 marca 2014

Wieki tu nie bylam :D
A co do eyelinera kup zelowy z maybelline dodatkowo ma dołączony pędzelek baa świetny pędzelek według mnie ;)

ArekMniePorwal
ArekMniePorwal
  20 marca 2014

nie chce żelowego tym bardziej że mam essence a żelowe baaaardzo wydajne są.

madzia2143
madzia2143
  24 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak z pędzelkiem?


nie spotkałam się jeszcze ze złym. A kreski chyba robić umiem, bo co chwilę ktoś się mnie pyta 'jak ja to robię' ;)
qxinnynizwszyscyxq
wpis jest ukryty
RudyDemon
RudyDemon
  5 kwietnia 2014

Dziewczyny może któraś z was jest zainteresowana testowaniem kosmetyków ? to zapraszam na priv

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.