SuperBeasley
SuperBeasley
  9 lutego 2014 (pierwszy post)

Elos Bolanos.Dawno mnie tu nie było,a mam rozkminke niechudą. Wszystkie moje ziomki z gima widzialem ze sobie robia rozne fryzurki zazwyczaj takie typowo 'na pilkarza'. Stond tez wsrod moich bykow dominuja uczesania na Aubameyanga albo takie bardziej oldschool,owe irokezy. Zauwazylem,ze zanikla morda farbowania wlosow,a szkoda bo kiedys lubilem sobie zafarbowac na bląd i wolali wtedy na mnie Scooter od tego muzyka heheh. Kiedys mialem taka motorynke i jak ja widzieli ziomki z kwadrata to się pytali mi „Skuta, czy to twój skuta?” xDDD Czulem się wtedy jak gwiazda Batlejemska. Ale niewazne-no więc wszyscy maja jakieś fikusne i czupurne wytwory tylko ja olalem sprawe i ciagle mam taka byle jaka fryzurke.A mam wlosy geste,moze nie jak Mario Gomez ale pewno blizej mi do Jacopo Sali niż do Van der Vaarta. I tutaj mam dwie rozkminy,jakie polecacie dziewczyny (se nie czuje ze nawet rymuje)? Hehe LOOOOLLLL to znaczy zeby nie było,jakie polecacie fryzury,dziewczyny, a nie jakie polecacie dziewczyny bo ja wiem które są dobre i warte polecenia *** Byle czym oddychac i na czym siedziec Heheheheh * Nie no jaaaasneee najwazniejsze ze zdrowe i witalne Pierwsza opszyn to na Pinole.To taki bunczuczny defensore z Argentyny. Powiecie,ze glupi pomysl skoro mam geste wlosy,ale przeciez zawsze można skrocic i wygolic wlosy po bokach a ta mi się bardzo podoba. Taki niepozorny irokezik w wykonaniu zawodnika Norymbergii, po za nim wszedzie lyso-co o tym myslicie?Oryginalna by była,bo nie znam nikogo kto taka ma. Ale to ja mam wyznaczac trędy i być takim jak to się mowi zagranica „TRENDSETA” cos jak Effe z fryzura tygrysa.Tak jest, szkola MTV,gonimy Ameryke panie i panowie,trza nadazac za tredami i wyznaczac wlasne. Ocencie fryzurke,zwlaszcza pytam dziewczyny,bo to wy jestescie piekne i dla was chce się tak czesac,przeciez nie dla starych heheh. Druga opszyn,taka bardziej modna,na topie (mam takie wrazenie,jak się myle to mnie poprawcie moje sliczne laszencje albo chlopaki po fachu). Na Nurego Sahina,ale nie tylko Sahina,widzialem ze nawet Serzio Ramos i Becks maja podobna fryzurkie. A ze Becks to ponoc sam sex,to nawet dzieci wiedza.To jak dziewczyny,wolalibyscie Pinole czy Nurego? Mysle ze druga opcja może być lepsza,tez ja ocencie. Tylko nie wiem jak poprosic fryzjera by mi tak zrobil jak ma Sahin-grzywke i gore zaczesywac czy sama grzywke? A, teraz mam dlugie wlosy (ale nie do ramion jak jakiś hipis albo inny flinston),to na ile cm sciac po bokach i z tylu,a ile z przodu,zeby mieć jak Sahin? Pomozcie i poinstruujcie,pomozecie mi.Fryz musi być stabilny i mobilny jak Ciro Immobile mobilizujacy kolegow z Torino,wiec poleccie jakiś dobry zel a'lla Nuri. E, tak w ogóle zel,pianka czy może guma? Co najlepsze? Zażuccie pomyslem.Aha,jakby co to jestem niebrzydki,mowiac delikatnie niczym trzepot skrzydel motyla eheheh. I chce być TRENDSETA jeszcze raz podkreslam. I wiadomo-Soda Musi Byc xDDDDDD Tylko byle mi rzuki po wlosach nie chodzily heh xDw ogóle na koniec zart-ktory pilkarz Chelsea najwięcej siedzi przy ruletce?Eden HAZARD A,jak jakas fajna lalunia pomoze to w zamian zarzuce fajna nuta.Na poczatek tak Hehe xD Znam osobiscie Dj-a Remo to znaczy mój starszy brat zna ale można powiedziec ze ja tez,wiec mam muzycznego gusta jak me gusta xD Yoyoyoyoyoyoyoyoyo

KiepskiKochanek
KiepskiKochanek
  9 lutego 2014

dawno cie tu nie bylo
ale co ja moge z toba dyskutowac jak ty nie pamierasz marca overmarsa i dennisa bergkampa

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  9 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: dawno cie tu nie bylo


tęskniłam za jego tematami xD
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 lutego 2014

TLDR.

dongruppen
dongruppen
  10 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedys lubilem sobie zafarbowac na bląd i wolali wtedy na mnie Scooter od tego muzyka heheh. Kiedys mialem taka motorynke i jak ja widzieli ziomki z kwadrata to się pytali mi „Skuta, czy to twój skuta?”

jezu jak rykłem xDDDDDDDDDDDDDDDD
plusik
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.