Mackersdorf
Mackersdorf
  5 lutego 2014 (pierwszy post)

Nikt na to nie wpadł, także zakładam ten temat i oddaję go szanownym Paniom. Zostałem o to poproszony, także proszę z szacunkiem.

Pytanie: jakie maseczki lubicie stosować na co dzień?

WorekNaNasienie
WorekNaNasienie
  5 lutego 2014

maseczka ze spermy

Mackersdorf
Mackersdorf
  5 lutego 2014

To jest kobiecy temat, na razie zachowajmy powściągliwość i spokój. Nie każda takie maseczki lubi - są przecież jakieś maseczki z warzyw i ziół.

LeisureSuitLarry
LeisureSuitLarry
  5 lutego 2014
Mackersdorf
Mackersdorf: To jest kobiecy temat, na razie zachowajmy powściągliwość i spokój


to jest kobiecy temat ale portal głównie dla samców. wiec nie ograniczajmy swobody wypowiedzi bo wtedy trudno będzie o jakąkolwiek dyskusję.

Konto usunięte
Konto usunięte: maseczka ze spermy


myślę ze wspomniany preparat, lepiej działa doustnie.
razotka
razotka
  6 lutego 2014
Mackersdorf
Mackersdorf: Pytanie: jakie maseczki lubicie stosować na co dzień?

Peeling z kawy, wszelkie gruboziarniste i kremy nawilżające z Garniera do twarzy.
Raz na dwa tygodnie nakładam na większą część benzacne na kilka godzin i zmywam.
Kiedyś stosowałam jakieś maseczki z Avonu ale jak dla mnie to taki shit, że nikomu nie polecam
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  6 lutego 2014
Mackersdorf
Mackersdorf: kt na to nie wpadł, także zakładam ten temat i oddaję go szanownym Paniom. Zostałem o to poproszony, także proszę z szacunkiem.Pytanie: jakie maseczki lubicie stosować na co dzień?

maseczek używam raz na ruski rok, ale najlepsza maseczka kiedykolwiek

lnez
Posty: 118 (po ~162 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 5
lnez
  6 lutego 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

"maseczki na co dzień" hmm.. na co dzień to nie używam xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś stosowałam jakieś maseczki z Avonu ale jak dla mnie to taki shit, że nikomu nie polecam

Ja właśnie z Avonu stosuję ale raz na miesiąc, co nie co działają, ale żadna rewelacja. Używam z przyzwyczajenia i ze względu, że maseczki jakoś specjalnie mnie nie interesują więc nie zależy mi na meega efektach :P

Jedyne,co mnie tutaj jeszcze trzyma-to jest przyciaganie ziemskie.

LeisureSuitLarry
LeisureSuitLarry
  7 lutego 2014

kremy i maseczki ze sklepu, nawet te bardzo drogie, niszczą skórę. jak masz 20 lat i silny organizm to tego tak mocno nie widać. ale po latach stosowania, będziesz wygladać gorzej niż osoba która oszczędziła sobie nasączanie skóry twarzy tym świństwem.

styka51
styka51
  7 lutego 2014
Mackersdorf
Mackersdorf: Pytanie: jakie maseczki lubicie stosować na co dzień?


Nawilżające i oczyszczające.
KiepskiKochanek
KiepskiKochanek
  7 lutego 2014
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=529887
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  7 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: kremy i maseczki ze sklepu, nawet te bardzo drogie, niszczą skórę.


nie wszystkie
LeisureSuitLarry
LeisureSuitLarry
  7 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wszystkie


masz rację ze nie sprawdziłem wszystkich. ale miałem kiedyś taką fazę ze postanowiłem kupić kilka kremów.(nie znam się na tym wiec kupowałem produkty drogie, licząc że za wysoką ceną idzie jakość). celem było nawilżenie skóry która z upływem lat staje się słucha... moja opinia o tych produktach jest bardzo krytyczna... i jak już wspomiałem jakiś czas temu. obecnie używam jedynie czystej wody i produktów dla niemowląt.

....nie prędko dam kolejną szanse zachwalanym w reklamach produktom. współczuję kobietom które w wyniku stereotypów kulturowych, muszą nosić warstwę tego typu substancji na twarzy.
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  7 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: masz rację ze nie sprawdziłem wszystkich. ale miałem kiedyś taką fazę ze postanowiłem kupić kilka kremów.(nie znam się na tym wiec kupowałem produkty drogie, licząc że za wysoką ceną idzie jakość). celem było nawilżenie skóry która z upływem lat staje się słucha... moja opinia o tych produktach jest bardzo krytyczna... i jak już wspomiałem jakiś czas temu. obecnie używam jedynie czystej wody i produktów dla niemowląt. ....nie prędko dam kolejną szanse zachwalanym w reklamach produktom. współczuję kobietom które w wyniku stereotypów kulturowych, muszą nosić warstwę tego typu substancji na twarzy.


Do twarzy nie używa się kremów (nawet drogich), tylko olejków naturalnych, znajdziesz dla każdego rodzaju skóry, albo naturalnego kolagenu, ale to już droższa opcja. Też mnie dziwią kobiety, które używają jakichkolwiek kremów, ale może to dlatego, że mają małą wiedzę na ten temat (w sumie też bym miała,gdyby nie przypadek)

Co nie zmienia faktu, że te maseczki drogeryjne nie szkodzą jakoś specjalnie, mimo, że większość jest do dupy, przez to, że to tylko chwyt reklamowy jak większość tych rzeczy
pijana
pijana
  7 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: produktów dla niemowląt.

...Które często mają w sobie więcej dziadostwa, niż te przeznaczone dla dorosłych. Zależy oczywiście od firmy, ale np. te od Johnson&Johnson z tego co pamiętam mają bardzo średnie składy i często uczulają.
Konto usunięte
Konto usunięte: naturalnego kolagenu

Którego cząsteczki nawet nie są w stanie przejść przez skórę, tak jak i kwasu hialuronowego, czyli:
Konto usunięte
Konto usunięte: to tylko chwyt reklamowy

:)
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  7 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Którego cząsteczki nawet nie są w stanie przejść przez skórę, tak jak i kwasu hialuronowego, czyli:


skąd niby masz takie informacje?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.