agoosiaaa
agoosiaaa
  14 stycznia 2014 (pierwszy post)
Zlote Globy

Rozdanie Zlotych Globow, a raczej kreacje z rozdania.
Na pewno nie wszystkie, ale jesli jakas pominelam to nie bojcie sie wrzucic :)

1.
Emma Watson



2.
Jennifer Lawrence


3.
Taylor Swift


4.
Sandra Bullock


5.
Mila Kunis


6.
Kate Beckinsale


7.
Drew Barrymore


8.
Rashida Jones


9.
Hellen Miller


10.
Emma Thompson


11.
Sofia Vegara


12.
Cate Blanchett


13.
Olivia Wilde


14.
Uma Thurman


15.
Julia Roberts


16.
Amy Pohler


17.
Reese Witherspoon


18.
Naomi Watts


19.
Sally Hawkins


20.
Gabourey Sidibe


21.
Kaley Cuoco


22.
Actress Allison


23.
Hayden Penettiere


24.
Amy Adams


25.
Ariel Winter


26.
Tina Fey


27.
Thea Andrews


28.
Emilia Clarke


29.
Laura Carmichael


30.
Lena Dunham


31.
Michelle Dockery



32.
Amber Heard



33.
Lupita Nyong'o


34.
Margot Robbie


35.
Leslie Mann


36.
Caitlin FitzGerald


37.
Zooey Deschanel


38.
Catt Sadler


39.
Sarah Hyland


40.
Kristen Connolly


41.
Kelly Osbourne



42.
Louise Roe


43.
Rachel Smith


44.
Nancy O'Dell


45.
Maria Menounos


46.
Shaun Robinson


47.
Zoe Saldana


48.
Kerry Washington


49.
Giuliana Rancic


Pytania:
1. Ktora z powyzszych kreacji spodobala wam sie najbardziej?
2. A ktora najmniej?
3. Gdybyscie mialy wziac udzial w takiej uroczystosci, jaka sukienke zalozylybyscie? (tak zdyskryminowalam tutaj panow) - Niekoniecznie musi byc to sukienka z powyzszych :)


Pozdrawiam, Aga :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 stycznia 2014

Chcialabym podziekowac osobie, ktora wymyslila ze zbyt dlugie ciagi wyrazow sa zUem i nalezy je zbanowac.
W ogole nie przeszkadza to w uzywaniu forum, zwlaszcza w zakladaniu tematow zawierajacych jakiekolwiek linki do czegokolwiek.
Dziekuje takze goo.gl, bez Ciebie ten temat by nie powstal!

Konto usunięte
Konto usunięte: jaka sukienke zalozylybyscie?


Zeby nie bylo ze dyskryminuje, to pytanie jest tez do panow (ewentualnie co chcielibyscie by miala na sobie wasza partnerka) :mrgreen:
Slonls
Slonls
  14 stycznia 2014

nie czemu ale najbardziej podoba mi sie sofia vergara i jej kiecka
wyglada jak ksiezniczka

plusik za to ze ci sie chcialo robic swoje linki

Stoya
Stoya
  15 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ktora z powyzszych kreacji spodobala wam sie najbardziej?
Muszę wybrać trzy, numery: 11, 29, 43.
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. A ktora najmniej?
2.
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Gdybyscie mialy wziac udzial w takiej uroczystosci, jaka sukienke zalozylybyscie?
Jeśli pasowałaby na mnie, to prawdopodobnie kreację Rachel Smith (43). d83dde04
styka51
styka51
  15 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ktora z powyzszych kreacji spodobala wam sie najbardziej?

Jeju... trudno wybrać. Niech będzie:Mila Kunis, Sofia Vegara, Ariel Winter, Amber Heard, Louise Roe, Giuliana Rancic.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. A ktora najmniej?

Reese Witherspoon

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Gdybyscie mialy wziac udzial w takiej uroczystosci, jaka sukienke zalozylybyscie?

Giuliany Rancic jest śliczna d83dde31
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  15 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ktora z powyzszych kreacji spodobala wam sie najbardziej?

Najbardziej spodobały mi się dwie:

12. Cate Blanchett.
Przypomina mi ona, mroczny wiktoriański styl w lżejszym, koronkowym wydaniu. Ponadto idealnie współgra z moim ulubionym karawanem :D Pozbyłabym się tylko dolnej części rękawków.

32. Amber Heard. Głęboki granat jest spoko, byleby nie był za bardzo błyszczący. Uwielbiam takie kroje sukni, no i to świetne, długie rozcięcie przy nodze...

A ktora najmniej?

19. Sally Hawkins

Gdybyscie mialy wziac udzial w takiej uroczystosci, jaka sukienke zalozylybyscie?

Rozważałabym założenie jednej z tych, które wymieniłam w punkcie pierwszym.
Najprawdopodobniej zdecydowałabym się na 32. Amber Heard.
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nie czemu ale najbardziej podoba mi sie sofia vergara i jej kiecka
Bo Sofia jest piekna kobieta :)Ale ta sukienka - :nie:
Konto usunięte
Konto usunięte: plusik za to ze ci sie chcialo robic swoje linki
No jak juz spedzilam troche czasu na wrzucanie normalnych linkow to nie chcialam, zeby to poszlo na marne :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Muszę wybrać trzy, numery: 11, 29, 43.
43 bylaby sliczna gdyby miala inny ten ''srodek'' sukienki :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli pasowałaby na mnie, to prawdopodobnie kreację Rachel Smith (43).
plusik :)
styka51
styka51: Jeju... trudno wybrać. Niech będzie:Mila Kunis, Sofia Vegara, Ariel Winter, Amber Heard, Louise Roe, Giuliana Rancic.
Mila wyglada w tej sukience troche krotko, jakby jej stopy ktos odcial :) ale moze to wina tego akurat zdjecia :)Louise i Giuliana maja bardzo ladne te sukienki :)
styka51
styka51: Reese Witherspoon
Troche malo elegancka sie wydaje.
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.
Straszna jest.
Konto usunięte
Konto usunięte: Przypomina mi ona, mroczny wiktoriański styl w lżejszym, koronkowym wydaniu. Ponadto idealnie współgra z moim ulubionym karawanem :D Pozbyłabym się tylko dolnej części rękawków.
W sumie pomyslalam to samo o tych rekawkach, sa zbedne :)Co do sukienki - jest jedna z najlepszych (przynajmniej wedlug mnie)
Konto usunięte
Konto usunięte: 32. Amber Heard. Głęboki granat jest spoko, byleby nie był za bardzo błyszczący. Uwielbiam takie kroje sukni, no i to świetne, długie rozcięcie przy nodze...
Osobiscie to nie do konca podoba mi sie fakt, ze sukienka jej sie tak ciagnie po dywanie :)Ale poza tym jest calkiem dobrze.
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ktora z powyzszych kreacji spodobala wam sie najbardziej? 2. A ktora najmniej?
Sama sobie tez odpowiem, a co!
1. Cate Blanchett, Rachel Smith. Emila Clarke, Kate Beckinsale, Michelle Dockery, Allison
2. Lena Dunham (straszny kolor i paskudna gora), Tina Fey, Reese Witherspoon, Amy Adams (nie podoba mi sie gora), Sandra Bullock (ogolnie - bardzo brzydka, moze przez dobor kolorow - nie wiem, w kazdym badz razie, jestem na duze NIE), Jennifer Lawrence (sukienka - przescieradlo).
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Gdybyscie mialy wziac udzial w takiej uroczystosci, jaka sukienke zalozylybyscie?

ta:
Konto usunięte
Konto usunięte: 31. Michelle Dockery
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  16 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie pomyslalam to samo o tych rekawkach, sa zbedne :)Co do sukienki - jest jedna z najlepszych (przynajmniej wedlug mnie)

Yhym.
Choć starszej kobiecie takie i odrobinę dłuższe faktycznie mogą dobrze posłużyć. Nie ma co się nad tym rozwodzić.

Klasa, po prostu klasa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiscie to nie do konca podoba mi sie fakt, ze sukienka jej sie tak ciagnie po dywanie :)Ale poza tym jest calkiem dobrze.


Mnie się ten fakt akurat podoba. Dodaje to szyku.

Konto usunięte
Konto usunięte: ta: agoosiaaa: 31. Michelle Dockery


Też zwróciłam na nią uwagę. Na jej figurze wygląda mniej kobieco, a bardziej "calineczkowato".

A chciałam dodać, że 33. czarnoskóra Lupita Nyong'o niesamowicie celnie "wstrzeliła" się w tą czerwień. Wygląda przepięknie. Nie sposób tego nie zauważyć.
Paulinessa
Paulinessa
  17 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Ktora z powyzszych kreacji spodobala wam sie najbardziej?


Sofia Vegara!
vongruppen88
vongruppen88
  18 stycznia 2014

beznadziejne te sukienki

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.