szadolex
szadolex
Anetka902
Anetka902
  5 stycznia 2014

wszystkie mają podobne parametry, ja mam prostownicę firmy Philips już od dobrych 6-7 lat, nie wiem jak inne firmy, ale ta na pewno szybko się nie zepsuje

styka51
styka51
  5 stycznia 2014

Żadna z tych do mnie nie przemawia...Babyliss ma fajną końcówkę...ale bez szału.

Mrukowski
Mrukowski
  5 stycznia 2014

ja nie mam ;(

pijana
pijana
  5 stycznia 2014

Mam dwie prostownice z Remingtona, co prawda inne, niż pokazane, ale z obu jestem zadowolona. Z powyższych propozycji wzięłabym Remingtona przede wszystkim dlatego, że mają regulację temperatury, a Philips czy Babyliss nie. 200/210 stopni to temperatura dobra raczej dla włosów kręconych, grubych. Nie wiem do jakich ma być używana, ale do cienkich i bardziej prostych niż kręconych spokojnie wystarcza 150-180 stopni.

szadolex
szadolex
  6 stycznia 2014

dzieki za info
remington zakupiony

boniwinter
boniwinter
  9 stycznia 2014

ja mam prostownice do glugich wlosow firmy Optimum
dobrze sie grzeje, posiada 3 poziomy grzania, dobrze prostuje wlosy, ma blokade, piekny czerwony, metaliczny kolor.
Kupilam ja za jedyne 60 zl po dromocji i jestem bardzo zadowolona.Mam ja od 2 lat.
Nie jestem uzalezniona od prostownicy bo staram sie dbac o wlosy, wiec taka jaka ma jest ok.
:)

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  9 stycznia 2014

Ghd i remingtona

ZlMNA
ZlMNA
  11 stycznia 2014

z carrefoura za 23zł

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.