RafikBdg92
RafikBdg92
  4 stycznia 2014 (pierwszy post)

Dres, skate, a może chłopak w rurkach ? Niby to tylko ubiór, a bardzo mocno przykładamy wagę by się modnie ubrać i podobać dziewczynom. Zatem ten temat :) I błagam nie piszcie, że dany styl jest gejowski czy coś, macie dziewczyny się wypowiedzieć co najbardziej wzbudza w was ciekawość jeśli chodzi o ubiór męski, na jak ubranych chłopakach zawieszacie oko ;>. Ja osobiście ubieram się różnie, raz dres, raz rurki, czasem koszula itp.

LeisureSuitLarry
LeisureSuitLarry
  18 stycznia 2014

generalnie należy przestrzegać następujących zasad:
- twoje ubranie musi być w miarę czyste.
- najlepiej jeśli nie będzie dziurawe, podarte itp.
- dostosowane do aktualnych warunków pogodowych.

wgląda na to ze dla kobiet nie ma znaczenia albo nie są świadome jak wpływa ubiór na wybór potencjalnej ofiary. natomiast po wybraniu, schwytaniu i udomowieniu ubierze Ci tak jak jej pasuje.

vongruppen88
vongruppen88
  18 stycznia 2014

tylko garnitur

frajerek12
frajerek12
  19 stycznia 2014

ciuchy z croppa

Olkieee
Olkieee
  19 stycznia 2014

Uwielbiam jeśli facet ma na sobie dobrze dobraną koszulę w kratę, trochę to oklepane jednak zawsze bardzo rzuca mi się w oczy :)
Co do reszty ubioru nie mam żadnych 'ale' ... no może... oprócz sztruksów i spodni ''modnie'' podartych.
Te drugie nie są dla mnie zbyt męskie :ninja:

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  22 stycznia 2014

A ja w skrócie - za mundurem panny sznurem :)
Na co dzień mogą być to jeansy, albo bojówki. Góra fajna koszula, klasyczny t-shirt (bez durnych napisów, tekstów hh, itp.).

Rurki, dresy, krzykliwe kolory, różowe koszule, tandetne koszulki, polo, babcine sweterki, zniszczone buty, japonki, sandały + skarpetki, białe skarpetki do czarnych butów, wytarte spodnie, krzykliwe wstawki, adidasy do wszystkiego xD NIE

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
vongruppen88
vongruppen88
  22 stycznia 2014
Ela
Ela: polo


nie rozumiem, co złego w koszulkach polo?
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  27 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumiem, co złego w koszulkach polo?
o gustach się nie dyskutuje :) Niewielu facetów potrafi sobie je dobrać. Albo wybierają krzykliwe paski, różowe kołnierzyki, albo polówki z kilku lat wstecz np.


. Oczywiście dopasowane i dobrze skrojone polo, jest ok.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.