KarinkaRe
Posty: 195 (po ~66 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 20
KarinkaRe
  29 października 2013 (pierwszy post)

Macie jakieś sprawdzone sposoby na zapuszczenie włosów? Dodam że moje blond włosy są mocno zniszczone, więc przydała by się im jakaś dobra maska, balsam. Polecacie jakieś?

kasey00
kasey00
  29 października 2013

Temat o włosach jest podwieszony, nieraz pisano tam o różnych kosmetykach do włosów, niestety trzeba trochę pogrzebać d83dde1e
z mojej strony polecam maski Wax i odżywkę Garnier Ultra Doux awokado i masło karite :tak:

s3n
s3n
  29 października 2013
KarinkaRe
KarinkaRe: Polecacie jakieś?
Nie farbuj na platynowy blond. Moja babcia ma taki kolor jej juz pasuje, ale Tobie polecam bardziej dziewczęcy.
kasey00
kasey00
  29 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie farbuj na platynowy blond. Moja babcia ma taki kolor jej juz pasuje, ale Tobie polecam bardziej dziewczęcy.

Sądziłam, że to jest dziewczęcy kolor, skoro faceci uganiają się za takimi platynowymi blondynami
KarinkaRe
Posty: 195 (po ~66 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 20
KarinkaRe
  29 października 2013

teraz już mam ciemniejszy, taki beż blond, bo no niestety włosy pozbawione pigmentu są jeszcze słabsze
a może jest coś z leków, żeby poprawić kondycje włosów?

s3n
s3n
  29 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro faceci uganiają się za takimi platynowymi blondynami
może jacyś tam się uganiają ale zapewne nie chodzi im wtedy o jakiś trwalszy niźli jedna noc związek ;-)
KarinkaRe
KarinkaRe: może jest coś z leków, żeby poprawić kondycje włosów?

jakaś cudowna tabletka? Hmm. Nie przypuszczam. Jeśli musisz tak na szybko i na chwilę poprawić kondycje to może fryzjerka cos doradzi. Jeśli na dłuższa metę, to naturalnie z zdrowo się dożywiać i przesadnie nie niszczyć włosów chemią.
KarinkaRe
Posty: 195 (po ~66 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 20
KarinkaRe
  29 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: może jacyś tam się uganiają ale zapewne nie chodzi im wtedy o jakiś trwalszy niźli jedna noc związek ;-)

głupie stereotypy.
BlackTemptress
BlackTemptress
  29 października 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
KarinkaRe
KarinkaRe: są mocno zniszczone

Kup sobie jakieś suplementy diety, np. skrzyp w tabletkach, do tego dobrą maskę w salonie fryzjerskim a nie w drogerii i regularnie podcinaj, bo niestety struktury martwego włosa już nie zmienisz, a zapewne takie są Twoje końce po platynowym blondzie.
s3n
s3n
  29 października 2013
KarinkaRe
KarinkaRe: głupie stereotypy
A jak to jest naprawdę?
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 października 2013
KarinkaRe
KarinkaRe: Macie jakieś sprawdzone sposoby na zapuszczenie włosów? Dodam że moje blond włosy są mocno zniszczone, więc przydała by się im jakaś dobra maska, balsam. Polecacie jakieś?


Coz, musisz odzywiac wlosy, bo sa suche i sie krusza, dlatego nie widzisz zeby za bardzo rosly.
Osobiscie polecam k-pak z joico albo cristalliste z kerastase + cement albo nutri termique z kerastase.
Tez mam platyne na glowie, a wlosy juz mam do pasa przy ich uzywaniu.
Konto usunięte
Konto usunięte: może jacyś tam się uganiają ale zapewne nie chodzi im wtedy o jakiś trwalszy niźli jedna noc związek ;-)


nikomu normalnemu przy poznaniu kogokolwiek nie chodzi od razu o powazny zwiazek, chyba ze jest sie mocno zdesperowanym - przeciez najpierw musisz ta druga osobe poznac - a wtedy czy kolor wlosow jest blond, rudy czy czarny w niebieskie kropki nie ma znaczenia.
s3n
s3n
  30 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nikomu normalnemu przy poznaniu kogokolwiek nie chodzi od razu o powazny zwiazek


Dziwne, ale ja mam zupełnie odwrotnie. Nie postrzegam siebie jako desperata, a jednak wśród dziewczyn, zawsze szukam tej jednej na całe życie i dopiero po jakimś tam czasie spędzonym z kobietką moich snów, dochodziem do wniosku ze trzeba będzie jednak jeszcze trochę poszukać.

*)zastrzegam iż nigdy nie prowadziłem poszukiwań w obszarach platynowych blondi. wiec w tej dziedzinie moje poglądy opierają się jedynie o obiegowe opinie. jednakowoż zawsze odradzam dziewczynom tatuaże, piercing i odcienie siwizny bo w mojej opinii to jest sztuczne i nikogo nie czyni bardziej atrakcyjnym.
s3n
s3n
  30 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a wtedy czy kolor wlosow jest blond, rudy czy czarny w niebieskie kropki nie ma znaczenia.
W wielkim skrócie i napisane wprost: platynowa blond to nie jest materiał na żonę dla szanującego się faceta, to nie jest dziewczyna którą chciałoby się przedstawić rodzicom. Możesz farbować swoją śliczną główkę na siwo ale miej tego świadomość.
PanSzadolCaponee
PanSzadolCaponee
  30 października 2013

Karinka tylko gol się tam na dole i pamiętaj o mnie:*

KarinkaRe
Posty: 195 (po ~66 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 20
KarinkaRe
  30 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: W wielkim skrócie i napisane wprost: platynowa blond to nie jest materiał na żonę dla szanującego się faceta, to nie jest dziewczyna którą chciałoby się przedstawić rodzicom. Możesz farbować swoją śliczną główkę na siwo ale miej tego świadomość.

Ulegasz stereotypom i tyle, znam bardzo dużo szczęśliwych małżeństw, gdzie ona jest blondynką i jakoś w niczym to nie przeszkadza, no nie wiem może się zraziłeś, coż. Nie ocenia się ludzi po okładce. Chociaż niektórym blondynki zawsze będą kojarzyć się z głupimi kawałami oraz filmami dla dorosłych.
Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiscie polecam k-pak z joico albo cristalliste z kerastase + cement albo nutri termique z kerastase.

jak byś mogła mnie jeszcze naprowadzić cóż to za specyfiki i gdzie ich można nabyć, będę wdzięczna :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Karinka tylko gol się tam na dole i pamiętaj o mnie:*

dobrze :tak:
PanSzadolCaponee
PanSzadolCaponee
  30 października 2013

Dzięki

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.